Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Despre probleme cu contul Google

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
vnvio2005

vnvio2005

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 523
  • Înscris: 17.09.2007
Acum cateva zile am primit o notificare de la Google pe pc ca am foarte multe probleme cu contul meu si ca trebuie sa urmez o procedura ca sa elimin aceste disfunctionalitati si pana atunci sunt deconectat de la cont.
                 Am urmat pasii respectivi, am schimbat parolele de cateva ori dar tot n-am rezolvat nimic, "Google" nu este multumit... As vrea sa stiu cum pot sterge de tot contul, dupa care sa-l reinfiintez si sa-l completez de la zero, poate asa voi elimina toate problemele pe care le am acum.
                 Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuia, rog moderatorii sa indrepte acest lucru...multumesc anticipat!

#2
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
https://myaccount.go...ices-or-account

https://support.goog...wer/32046?hl=en

#3
sags

sags

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,940
  • Înscris: 24.04.2013
Ce insemana, exact, ‘"Google" nu este multumit‘? Si ce probleme zicea ca ai, din capu’ locului? Nu de alta dar mie asa mi se pare ca o tentativa [reusitaPosted Image] de phishing… Poate ca tocmai ai dat acces complet unui hacker la contul tau Google.

#4
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Am contul Google de peste 10 ani. N-am avut asemenea "disfuncționalități" pe cont. Cum spunea un coleg mai sus, e mai probabil să te "pescuiască" cineva.

#5
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,740
  • Înscris: 30.08.2006
Daca ai intrat pe o pagina de phishing esti mancat. Regula este sa nu accesezi sau sa copiezi link-urile primite pe mail. Intri separat in browser in my account. Ex : https://myaccount.go....com/  Linkul acesta e doar un exemplu si nu-l accesa direct din postare.Posted Image  Si la mine spune ca am 88 de parole compromise si sa-mi elimin contul de pe Windows dar nu m-a deconectat de la cont.

#6
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Am primit si eu asa ceva. Dar mesajele mele erau legite. Prole vechi, simple, nefolosite. Trebuie gasita o masura rapida de securizare cu altceva in loc de parole.
Schimba parolele sau sterge-le, daca nu esti multumit.
Notificarea nu este fake!

#7
JohnnyBravo1212

JohnnyBravo1212

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.06.2022
Mă confrunt cu aceeași problemă cu sistemul de operare Chrome de pe sistemul meu. De fapt, dețin o companie de construcții și recent am încercat să-mi conectez site-ul cu conturi Google, dar nu a funcționat, iar site-ul meu are acum erori și probleme pe toate paginile. Daca stie cineva cum sa rezolv asta va rog sa-mi spuneti.

Edited by althea, 21 June 2022 - 08:00.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate