Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Video Interfon

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
edward71

edward71

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.05.2021
Buna ziua,
Caut si eu un video interfon cu un IP mare impotriva apei, montajul acestuia se face intr-o locatie foarte aproape de un drum european si am probleme mari cu el din cauza vaporilor de apa ridicati de autovehicule si iarna a amestecului acesteia cu substantele de dezapezire.
Multumiri anticipate.

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,919
  • Înscris: 01.01.2010
Eu am luat de la Dedeman. Nu ploua direct pe el, dar sta afara de 3 ani (a prins doua ierni).

#3
edward71

edward71

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.05.2021

View PostYOUR_GOD, on 03 mai 2021 - 19:16, said:

Eu am luat de la Dedeman. Nu ploua direct pe el, dar sta afara de 3 ani (a prins doua ierni).
Si cel pe care il am acum tot de la dedeman l-am luat... Din pacate dupa 1 an postul de exterior este plin de rugina cu toate ca nu ploua direct pe el..problema mea este drumul foarte circlat..cand ploua toata apa inclusiv mizeria din drum este pe gardul meu..deci si pe interfon..multumesc oricum...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate