Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Disparitie subita date dintr-un folder

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
cfrtriaj

cfrtriaj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 03.02.2009
Am un samsung a40 .am creat special un foldel cu chesti de servici....documente,poze,video grafice..etc.aveam facut cate 50 de poze arhivate in foldere sa pot trimite la colegi prin whatzap.astazi intrand in folder nu am gasit nimic decat numele la folder...nu mai contineau nimic in ele.nu am mai umblat in folder de vreo saptamana.deci nu inteleg cum sa volatilizat continutul.

#2
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,268
  • Înscris: 01.12.2001
Ai folosit vreo aplicație de "curățare"? Clean sau altceva?

#3
cfrtriaj

cfrtriaj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 03.02.2009
Cam la 2 saptamani folosesc ccleaner pentru cache youtube si ce se mai face prin telefon,dar nu am avut probleme cu el.tot ce era in folderul ,,servici,,le gaseam acolo.
singura chestie ieri seara inafara de joc,youtube a fost o instalare din google play a aplicatiei fitpro(mi-am cumparat o bratara fitnes)

#4
NelsonMandravela

NelsonMandravela

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,565
  • Înscris: 10.01.2012
vezi daca mai poti recupera ceva prin metode undelete cand il conectezi prin USB, dar cred că mai bine trebuie deconectat de la net.

#5
cfrtriaj

cfrtriaj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 03.02.2009

View PostNelsonMandela, on 22 aprilie 2021 - 20:20, said:

vezi daca mai poti recupera ceva prin metode undelete cand il conectezi prin USB, dar cred că mai bine trebuie deconectat de la net.

am instalat tot ce am gasit in google play pentru recovery.nu a gasit nici un program nimic.am facut o poza si am sters-o nu a gasito nici pe aia.
tot nu.mi dau seama ce sa intamplat.

#6
silverflower

silverflower

    Anti-dogmatic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,828
  • Înscris: 04.05.2008
- Vezi aici și aici.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate