Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Disparitie subita date dintr-un folder

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
cfrtriaj

cfrtriaj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 03.02.2009
Am un samsung a40 .am creat special un foldel cu chesti de servici....documente,poze,video grafice..etc.aveam facut cate 50 de poze arhivate in foldere sa pot trimite la colegi prin whatzap.astazi intrand in folder nu am gasit nimic decat numele la folder...nu mai contineau nimic in ele.nu am mai umblat in folder de vreo saptamana.deci nu inteleg cum sa volatilizat continutul.

#2
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,371
  • Înscris: 01.12.2001
Ai folosit vreo aplicație de "curățare"? Clean sau altceva?

#3
cfrtriaj

cfrtriaj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 03.02.2009
Cam la 2 saptamani folosesc ccleaner pentru cache youtube si ce se mai face prin telefon,dar nu am avut probleme cu el.tot ce era in folderul ,,servici,,le gaseam acolo.
singura chestie ieri seara inafara de joc,youtube a fost o instalare din google play a aplicatiei fitpro(mi-am cumparat o bratara fitnes)

#4
NelsonMandravela

NelsonMandravela

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,567
  • Înscris: 10.01.2012
vezi daca mai poti recupera ceva prin metode undelete cand il conectezi prin USB, dar cred că mai bine trebuie deconectat de la net.

#5
cfrtriaj

cfrtriaj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 03.02.2009

View PostNelsonMandela, on 22 aprilie 2021 - 20:20, said:

vezi daca mai poti recupera ceva prin metode undelete cand il conectezi prin USB, dar cred că mai bine trebuie deconectat de la net.

am instalat tot ce am gasit in google play pentru recovery.nu a gasit nici un program nimic.am facut o poza si am sters-o nu a gasito nici pe aia.
tot nu.mi dau seama ce sa intamplat.

#6
silverflower

silverflower

    Anti-dogmatic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,828
  • Înscris: 04.05.2008
- Vezi aici și aici.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate