Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Mercedes EQS - a fost lansat!

- - - - -
  • Please log in to reply
243 replies to this topic

#235
HEX2FUN

HEX2FUN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,719
  • Înscris: 15.07.2013
Sa nu exageram, Rolls Royce, Pagani, Bentley, Maserati - toți fac interioare mai bine (și mai scumpe) comparat cu EQS.

#236
beria81

beria81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 23.12.2008

View PostHEX2FUN, on 20 septembrie 2021 - 19:38, said:

Sa nu exageram, Rolls Royce, Pagani, Bentley, Maserati - toți fac interioare mai bine (și mai scumpe) comparat cu EQS.

Sunt la ani lumina dpdv al aspectului…ani lumina.

#237
cipi_v

cipi_v

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 20.02.2007
Sa pui niste materiale scumpe gen covorase de lana a nu stiu ce rasa de oaie nu inseamna ca faci un interior mai bine gandit, practic si appealing. Eu nu inteleg de ce se compara Tesla cu interiorul minimalist si EQS, EQE cu interiorul de automobil. Sunt complet diferite si Mercedes nici macar nu bate moneda pe conducere autonoma. Ca sa nu mai zic ca ce spun ca vand, aia e in masina. Cand o cumperi

#238
SorinGT

SorinGT

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,020
  • Înscris: 23.07.2014

View PostDeliriumSilence, on 19 septembrie 2021 - 15:12, said:

Oribil botul masinii.. de ce toate masinile electrice sunt hidoase? S Classul normal e mult mai frumos si impunator, doar un ipocrit ar putea spune ca eqs e mai frumos ca S Classul original.

Chestie de gust, dar pina una alta masina asta detine locul 1 la capitolul coeficient aerodinamic, iar Tesla Model S locul 2.

#239
SorinGT

SorinGT

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,020
  • Înscris: 23.07.2014

View PostHEX2FUN, on 19 septembrie 2021 - 17:23, said:

Nu as zice toate, Tesla Model S, Model 3, BMW I4 - mi se par sedanuri care arată chiar bine.

Taycan...

#240
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,655
  • Înscris: 15.12.2009
Seara asta in drum spre casa am mers in paralel cu un EQS pentru cativa Km ... tot ne devansam unul pe celalalt din cauza variatiei de viteza a benzilor pe care ne aflam (scenariu de rush hour). Ma ... frumos rau din exterior (dupa cum am mai spus) ... emana eleganta. Luminile sunt foarte frumos implementate pe el, distinct - diferentiaza masina clar in trafic.
Banuiesc ca o sa fie un hit pentru cei din publicul tinta al tipurilor asta de masini.

Interiorul inca nu imi vorbeste ca design ... nu rezonez cu el si pace.

Edited by ro_explorer, 03 November 2021 - 18:07.


#241
SorinGT

SorinGT

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,020
  • Înscris: 23.07.2014
E clasic, un fel de:

https://www.pinteres...08538244052047/

nu de:

http://www.home-desi...cal-inspiration

Si eu prefer stilul al doilea, dar ramane totusi remarcabil prin calitate si luxul in sine.

#242
beria81

beria81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 23.12.2008
Imi plac ambele stiluri, dar cred ca inclin spre primul, poate nu atat de incarcat…dar ador stilul clasic.

Totusi este putin fortata comparatia la masini…

#243
Drumroll

Drumroll

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 16.07.2021
EQS 53 AMG .. ascultati cum suna... zici ca-i luata dintr-un film sci-fi :)
de pe la 7:38 incolo..
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SMTZtUf8-1c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#244
beria81

beria81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 23.12.2008
https://www-motor1-c...iew=1&cap=swipe

The state’s Department of Motor Vehicles approved Mercedes’ application to launch the technology, with the state expected to issue the license within the next two weeks. This will make Mercedes the first automaker to offer a Level 3 system in the US

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate