Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

WhatsApp desktop video call

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Mesaj moderator:
Aceasta arie (chiar daca se afla pe aria "Linux") se refera la "Open Source" in general, independent de sistemul de operare, cu exceptia cazului in care este vorba de software freeware/ open source dedicat exclusiv unui sistem de operare closed source, cum ar fi Windows sau macOS.
In mod normal, tot ce inseamna aplicatie web ar trebui postat pe aria My Digital Life, dar avand in vedere natura topicului, acesta se potriveste mai bine aici.
Va rog sa va adresati politicos colegilor de forum, sa ramaneti la subiect si sa nu transformati subiectul intr-unul de tip "Linux versus Windows"...

#20
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Buna dimineata,
Si eu sunt interesat de subiect,folosesc de mult extensia whatsapp din browserele opera (zilnic) sau Firefox (rar). Pe laptop am windows 10/64 actualizat.
Ieri am verificat, nu apar butoanele de apel audio sau video.
Tot ieri am descarcat aplicatia whatsapp din microsoft store, aceeasi problema, nu exista posibilitatea apelurilor audio/video.
Azi, in urma cu cateva minue, am verificat din nou.
In aplicatia descarcata din microsoft store apar butoanele, deci posibilitatea apelurilor exista. In extensiile din browsere nu merge.
Nu am facut vreo actualizare soft de ieri pana azi cu exceptia celei de securitate. Laptopul meu e destul de vechi, dell latitude d630, inca "duce" w10/64 desi din ce in ce mai greu.
Din ce am vazut este necesar w10/64.
Am verificat acum pe alt laptop (asus transformer book t100ha) care are w10/32, nu apar butoanele.

Edited by altuser09, 06 March 2021 - 06:36.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate