Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Minutul 0,48 e cel mai tare,dar si min. 1:03 este interesant.

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Epidaurus

Epidaurus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.02.2014

View PostPiticVerde, on 27 februarie 2021 - 15:52, said:

Am stat mult sa ma gadesc in ce subiect sa-l incadrez,in fun ,sau nu,am ales sectiunea de video.Initial mi-a fost mila de cel care a cazut,dar mi-am adus aminte ca mai este si un pacient intins pe targa care a dat un cap zdravan de pamant.Clipul este din categoria in care nici nu sti ce sa faci ,sa razi,sa plangi.Cand i-am vazut pe feciori cum da din umeri ceva gen: 'ce sa-i faci daca e bolovan si nu e in stare sa stea in picioare'. Dar de minutul 1:03 ce parere aveti,sunetul era perfect pentru usile de la castelul Bran Posted Image. Luati si va minunati Posted Image  : [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_gFDC2-o9Tg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

In secunda 11 de la inceput ii cade invelitoarea la papuci cand urca pe scari.Of.Of. Cand ma gandesc la militarii care se antreneaza in costum de protectie NBC vara/iarna echipati de lupta cu armament + multe altele si altii isi rup gatul 10 metrii cu o targa...C'est La Vie...


Care militari? Sa nu spui ca ai nostri ca intradevar incep sa rad.

#20
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,748
  • Înscris: 12.09.2015

View Postunderb, on 27 februarie 2021 - 16:48, said:

Cand a fost facuta filmarea?

Cat timp au avut sa scoata din joben niste oameni perfect pregatiti si in numar multumitor de mare?

De cate (zeci de) ore erau intrati in tura?

-------------------

Ne amuzam dar nu ca idiotii...
Daca si care putem.

Fara suparare dar eu nu sunt de acord cu tine.Aceasta divizie a sistemului medical prezent in acest clip a existat dintotdeauna,faptul ca pana acum au lalait-o si faptul ca nu s-au antrenat pentru astfel de situatii care pot apare oricand este partea a doua.Totul tine de antrenament,iar rezistenta la stres si oboseala ,tot de antrenament tine.Sa sti ca eu la serviciu am situatii cand timp de 2 saptamani dorm 3 ore pe noapte cu echipament prost si vreme de cacao dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa-mi fac treaba asa cum trebuie,in fond am un salariu pentru acest lucru,nu-mi convine ,sunt si alte servicii.

Edited by PiticVerde, 27 February 2021 - 17:17.


#21
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,974
  • Înscris: 18.09.2008
Pe vremea aia, noi abia invatam cuvinte noi:

"izoleta", "test PCR", "coronavirus" etc.

Desi pare ceva amuzant, sa stiti ca nu e chiar asa. Razi, dar dupa iti dai seama ca in izoleta aia era un om, nu era goala.

Am si eu o "placere vinovata", la care rad si nu ar trebui: https://www.facebook...76646849278411/ - ATENTIE, PENTRU CEI SENSIBILI, SAU CARE MANANCA.

#22
romanul10

romanul10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 700
  • Înscris: 07.05.2020
Sunt inpiedicati, ce sa faci. In costumele alea parca sunt extraterestrii.

#23
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
ceva de anulmasta n-aveti?

#24
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,254
  • Înscris: 06.01.2007

View Postromanul10, on 27 februarie 2021 - 17:39, said:

Sunt inpiedicati, ce sa faci. In costumele alea parca sunt extraterestrii.
Ânpedicaț, poate voiai sa zici.
Oricum, e mai usor din fata monitorului, orice-ai zice.
Sa stai sa zici Uite bă, cum ar spune colegul nostru cu acelasi nume.

Edited by maccip, 27 February 2021 - 18:22.


#25
vgabi

vgabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 07.08.2008
Ati gresit aria de postare. Aici nu e aria Fun.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate