Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Minutul 0,48 e cel mai tare,dar si min. 1:03 este interesant.

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Epidaurus

Epidaurus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,502
  • Înscris: 13.02.2014

View PostPiticVerde, on 27 februarie 2021 - 15:52, said:

Am stat mult sa ma gadesc in ce subiect sa-l incadrez,in fun ,sau nu,am ales sectiunea de video.Initial mi-a fost mila de cel care a cazut,dar mi-am adus aminte ca mai este si un pacient intins pe targa care a dat un cap zdravan de pamant.Clipul este din categoria in care nici nu sti ce sa faci ,sa razi,sa plangi.Cand i-am vazut pe feciori cum da din umeri ceva gen: 'ce sa-i faci daca e bolovan si nu e in stare sa stea in picioare'. Dar de minutul 1:03 ce parere aveti,sunetul era perfect pentru usile de la castelul Bran Posted Image. Luati si va minunati Posted Image  : [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_gFDC2-o9Tg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

In secunda 11 de la inceput ii cade invelitoarea la papuci cand urca pe scari.Of.Of. Cand ma gandesc la militarii care se antreneaza in costum de protectie NBC vara/iarna echipati de lupta cu armament + multe altele si altii isi rup gatul 10 metrii cu o targa...C'est La Vie...


Care militari? Sa nu spui ca ai nostri ca intradevar incep sa rad.

#20
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,725
  • Înscris: 12.09.2015

View Postunderb, on 27 februarie 2021 - 16:48, said:

Cand a fost facuta filmarea?

Cat timp au avut sa scoata din joben niste oameni perfect pregatiti si in numar multumitor de mare?

De cate (zeci de) ore erau intrati in tura?

-------------------

Ne amuzam dar nu ca idiotii...
Daca si care putem.

Fara suparare dar eu nu sunt de acord cu tine.Aceasta divizie a sistemului medical prezent in acest clip a existat dintotdeauna,faptul ca pana acum au lalait-o si faptul ca nu s-au antrenat pentru astfel de situatii care pot apare oricand este partea a doua.Totul tine de antrenament,iar rezistenta la stres si oboseala ,tot de antrenament tine.Sa sti ca eu la serviciu am situatii cand timp de 2 saptamani dorm 3 ore pe noapte cu echipament prost si vreme de cacao dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa-mi fac treaba asa cum trebuie,in fond am un salariu pentru acest lucru,nu-mi convine ,sunt si alte servicii.

Edited by PiticVerde, 27 February 2021 - 17:17.


#21
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Pe vremea aia, noi abia invatam cuvinte noi:

"izoleta", "test PCR", "coronavirus" etc.

Desi pare ceva amuzant, sa stiti ca nu e chiar asa. Razi, dar dupa iti dai seama ca in izoleta aia era un om, nu era goala.

Am si eu o "placere vinovata", la care rad si nu ar trebui: https://www.facebook...76646849278411/ - ATENTIE, PENTRU CEI SENSIBILI, SAU CARE MANANCA.

#22
romanul10

romanul10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 700
  • Înscris: 07.05.2020
Sunt inpiedicati, ce sa faci. In costumele alea parca sunt extraterestrii.

#23
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
ceva de anulmasta n-aveti?

#24
maccip

maccip

    45 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,066
  • Înscris: 06.01.2007

View Postromanul10, on 27 februarie 2021 - 17:39, said:

Sunt inpiedicati, ce sa faci. In costumele alea parca sunt extraterestrii.
Ânpedicaț, poate voiai sa zici.
Oricum, e mai usor din fata monitorului, orice-ai zice.
Sa stai sa zici Uite bă, cum ar spune colegul nostru cu acelasi nume.

Edited by maccip, 27 February 2021 - 18:22.


#25
vgabi

vgabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 07.08.2008
Ati gresit aria de postare. Aici nu e aria Fun.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate