Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Motorola Moto G30

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
Donyiano

Donyiano

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 24.07.2021
https://cdn.nperf.co...1533207&zoom=14

#38
Donyiano

Donyiano

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 24.07.2021
Confirm ca modemul suporta 4g plus dar cei de la motorola nu l-au implementat din fabrica iar acest lucru e la nivel global pentru toate g30 indiferent de operator nu exista 4g ...confirm de la alți utilizatori din alte tari...trist dar asta e

#39
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
Cam mare fasss telefonul ăsta.la ce bani cer pe el. Mai bine te orientezi spre alt model... Camerele jalnice.. Zici ca fa i poze cu un telefon din 2018.sincer. Pus unul lângă altul. Moto g 5g plus și asta.. Da clasa g5 g plus..

#40
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,411
  • Înscris: 16.03.2011

View Postcattavencu, on 18 decembrie 2021 - 11:15, said:



Instalezi Adguard si nu mai ai reclame in 80-90% din aplicatii. Mergi pe site-ul adguard si instalezi .apk-ul (dai permisiune la telefon sa faca asta).

Youtube il accesezi din browser (eu am Kiwi Browser + extensia Adguard). Daca pui apoi tabul de browser in care merge Youtube sa fie in mod desktop, poti sa faci orice altceva pe telefon, ca streamul va continua. Eu imi pun audiobook-uri sau piese de teatru in felul asta.




Am luat de o saptamana un G30 la 516 lei. Bai, sincer, la 128 de giga ROM si 6 giga de RAM, nu stiu ce-ai mai putea vrea. Merita din plin. Ecran cu refresh de 90 Hz.
Te complici,schimbi dns-ul si gata,e.cea mai simpla metoda de a bloca reclamele

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate