Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

sunteti impacati cu imbatranirea voastra?

  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#55
RealThing

RealThing

    Got rogue

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,547
  • Înscris: 06.02.2006

View Poston64, on 14 februarie 2021 - 21:57, said:

citisem undeva ca karax sufera de schizofrenie
daca e adevarat ar trebui sa iti fie rusine si sa ti se retraga dreptul de a modera pentru ca esti un om fara coloana vertebrala
de aia nu mai postez nici pe aria pe care o moderezi pentru ca stiu ca si acolo iti bati joc

Mi-a dat o lacrima :lol:

Oricum apreciez faptul ca nu postezi acolo ;)

#56
Mike05

Mike05

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 30.08.2020

View Postmariustm32, on 14 februarie 2021 - 20:47, said:

Eu am 37 de ani....azi, maine 38 si inca nu am bifat-o pe aia cu familia Posted Image). Sunt cu cineva de multi ani dar nu suntem casatoriti. Poate e rau, poate e bine...dar viata merge inainte...nu sunt nici primul si nici ultimul. Macar vorba aia, nu are cine sa-mi manance zilele Posted Image

ah, te înțeleg perfect... viața grea de burlac... mănânci pe unde apuci, faci sex cu femei diferite, ajungi acasă la ore târzii sau beat și nu-ți are nimeni treaba...

#57
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
fara o proprietate pe numele meu su peste 10k euro in banca nu ma simt in siguranta finanaciara

#58
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,572
  • Înscris: 12.06.2010
Ia si tu o pauza de net, de SP. Oare rezisti o saptamana sau te urci pe pereti? Ma rog, daca vrei sa traiesti mai mult iti scoti frumos telomerii, ii pui pe o coala de hartie si apoi ii iei unul cate unul si-i tragi de capete sa-i lungesti. Dupa ce i-ai lungit ii pui frumos la loc. Simplu!

#59
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
asa si eu , nu ma rusinez sa ma duc la second , si sa umblu cu ceva second.  Bine la cazurile ce necesita ceva elegant , merg elegant
dar asa , la plimbari sau etc second
au seconduri ce ofera chestii de pe la germani si etc , le gasesti la preturi gen 10 lei sau 20 de e vorba de tricouri second de firma

adidasi tot second , dar sa fie la minim 50 lei

#60
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Unele lucruri nu le rezolvam mai repede ca altii, e mai bine si mai tarziu. Stii vorba aia, toate la timpul lor. Niciodata nu e prea tarziu. Eu de pe la 20 ani aveam probleme ca sunt batran Posted Image
E normal sa mai ai rateuri in viata si sa simti ca ai trait degeaba, problema este cand te impaci cu acest lucru si nu faci nimic pentru a trece peste acest moment. Sfaturi ai tot primit pe zeci de topice pe care le tot deschizi, daca mai continui asa si nu aplici sfaturile primite, serios ca numai la misto o sa iti raspund, deoarece am impresia ca trollezi.
Ieri cum de nu ai deschis nici un topic ? Acuma ori deschizi despre tine, ori despre logan... mai un catel sa iti cumperi si deschizi topic si pentru el.

Edited by TruculMagic, 14 February 2021 - 22:06.


#61
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
la 20? la 20 aflasem ca mama era bolnava de ciroza  hepatica avansata.  avea maxim 2 ani de vietuit.  eram asa depresat ca nici la ore nu reuseam nimic

#62
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View Postkarax, on 14 februarie 2021 - 22:04, said:

asa si eu , nu ma rusinez sa ma duc la second , si sa umblu cu ceva second.  Bine la cazurile ce necesita ceva elegant , merg elegant
dar asa , la plimbari sau etc second
au seconduri ce ofera chestii de pe la germani si etc , le gasesti la preturi gen 10 lei sau 20 de e vorba de tricouri second de firma

adidasi tot second , dar sa fie la minim 50 lei

Rusine e sa furi. Macar tu esti ok si poti discuta normal, dar ON asta nu baga la cap nimic. Posted Image

View Postkarax, on 14 februarie 2021 - 22:07, said:

la 20? la 20 aflasem ca mama era bolnava de ciroza  hepatica avansata.  avea maxim 2 ani de vietuit.  eram asa depresat ca nici la ore nu reuseam nimic

Viata e ca o curva si nu e deloc dreapta.

#63
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
nu e, mama a lucrat greu , cu salariu mic de profesor.  si?  la ce a ajutat-o?  a avut ciroza hepatica si gata

#64
In_sunetul_muzicii

In_sunetul_muzicii

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 30.07.2019

View Poston64, on 14 februarie 2021 - 22:02, said:

fara o proprietate pe numele meu su peste 10k euro in banca nu ma simt in siguranta finanaciara

10k euro e f putin, cat te poate tine , nici un an?
Realist vorbind iti trebuie minim 1 milion de euro ca sa stii sigur ca ai bani pana mori.

Edited by In_sunetul_muzicii, 14 February 2021 - 22:12.


#65
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
altii cu cateva tunuri se imbogatesc pe 10 generatii

#66
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,374
  • Înscris: 16.03.2007

View Poston64, on 14 februarie 2021 - 20:34, said:

faptul ca nu am bifat obiectivul ala ce trebuia sa il fac ca si termen limita pana la varsta de 19 ani de exemplu

one, am o veste buna pentru tine, care sper sa-ti faca ziua mai buna: aici laba se pune la sex (chiar si cu mâna, tot sex e)...

#67
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View Postkarax, on 14 februarie 2021 - 22:11, said:

altii cu cateva tunuri se imbogatesc pe 10 generatii

Adica baietii destepti Posted Image  ,care nu stau pe softpedia sa se planga si sa fie frustrati...

#68
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012

View PostIn_sunetul_muzicii, on 14 februarie 2021 - 22:11, said:

10k euro e f putin, cat te poate tine , nici un an?
Realist vorbind iti trebuie minim 1 milion de euro ca sa stii sigur ca ai bani pana mori.
cand ai o propeitate a ta (fara rate) si 10k in banca daca iti pierzi jobul rezisti cu aia cateva luni pana gasesti altceva

#69
rodica1978

rodica1978

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 478
  • Înscris: 23.09.2018
Nici eu nu sunt impacata cu faptul ca imbatranesc. Cel mai tare ma doare ca gemenii mei nu stiu cum se vor descurca fara mine.

#70
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008

View PostPuferiu_, on 14 februarie 2021 - 20:41, said:

Eu nu am asemenea problema deoarece nu imbatranesc. Din contra. De fiecare data cand ma barbieresc, intineresc cu doi ani. Daca ma si tund intineresc cu trei. Stiu ca nu ma credeti, de aceea am si facut marturisirea asta aici.

Asa patesc si eu...

#71
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View PostTruculMagic, on 14 februarie 2021 - 22:15, said:


Adica baietii destepti Posted Image  ,care nu stau pe softpedia sa se planga si sa fie frustrati...
de exemplu sa se ridice ceva pod sau etc , facut cu statul cu lucrari rele si spagi?  si cand o cadea podul ce o sa fie?  poate cade cu oameni cu masini cu tot

#72
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,850
  • Înscris: 27.01.2016
Pai bifeza-ți obiectivele cine te oprește?  Dar nu veni cu chestii ca tu vrei un Ferrari  și o vila în Malibu ca astea n-au sens. Devii penibil.

View Postrodica1978, on 14 februarie 2021 - 22:17, said:

Nici eu nu sunt impacata cu faptul ca imbatranesc. Cel mai tare ma doare ca gemenii mei nu stiu cum se vor descurca fara mine.
Păi de ce sa nu se descurce?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate