Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

monitor un pic umed

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
PicuMotanu

PicuMotanu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 31.05.2020
Salut Softpedia! Am si eu o nedumerire.
Azi mi-a venit un monitor LG Ultra Gear pe care l-am luat de pe Emag si de nerabdare am desfacut imediat cutia in care era.
Problema este ca monitorul imediat s-a cam aburit, l-am sters repede si pe ecran si pe spate si l-am bagat in cutie.
Acum intrebarea mea este ca ar fi posibil sa se intample cava? Mai ales ca vine de afara fiind vreme ploioasa?
PS: Scuzati categoria daca am gresit-o!

#2
vldc

vldc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 08.03.2004
De ce l-ai bagat in cutie ?

#3
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,333
  • Înscris: 28.10.2018
Nu are nimic. Cand bagi un aparat electronic in casa de la frig la cald si umiditate, se formeaza condens si pe el si posibil si in el.

E de preferat sa nu il alimentezi timp de vreo 2-3 ore pana nu ia temperatura camerei si nu se evapora condensul.

Dar chiar si asa, condensul este apa distilata, care nu contine minerale sau impuritati si nu conduce electricitatea.

Sanse minime sa se intample ceva.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate