Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Zen Residence Constanta

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Econometrie

Econometrie

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.01.2021
Vreau sa aflu parerea voastra despre asnsamblul Zen Residence ce va cuprinde 7 blocuri. Si-a luat careva apartament acolo? Eu cred ca zona aia se va dezvolta foarte mult in cativa ani.

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Pe ce te bazezi când spui ca se va dezvolta ?



#3
Econometrie

Econometrie

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.01.2021
Ma bazez pe faptul ca se construieste mai aproape de oras si ca centrul comercial din zona isi va dubla suprafata.

#4
mannyx92

mannyx92

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 15.04.2017
Eu inclin sa cred ca faci parte din proiect Posted Image)))))))).
Unde ar putea sa-si mai dubleze suprafata centrul respectiv? Cum ar putea? Sunt deja extrem de multe magazine disponibile pe platforma aia; nu vad cine ar vrea sa mai deschida un mare magazin acolo astfel incat sa se dubleze suprafata.
Asta o ziceti voi ca dezvoltatori ca sa nu creada lumea ca langa blocurile lor se vor construi ALTE blocuri; nu domne, or sa se tripleze suprafata spatiului comercial.

PS: puneti si voi preturi pe site si vezi ca Selgros are doar un "s" nu doi.
PS2: V-ati "pin-uit" pe Google Maps ca fiind IN Centru Comercial Tomis. Construiti pe acoperis?

Edited by mannyx92, 30 January 2021 - 00:56.


#5
terratec

terratec

    Troll hunter

  • Grup: Moderators
  • Posts: 12,044
  • Înscris: 02.03.2003
Ar fi necesare mai multe detalii pentru obtinerea unor pareri.

Edited by terratec, 30 January 2021 - 09:05.


#6
Econometrie

Econometrie

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.01.2021
Pai la un search pe google, magazinul ala comercial detine deja un teren adiacent si am citit ca vor sa se extinda, in 2017 s-au extins cu inca 2 magazine. Cel de mobila romaneasca (ca sa nu ii dau nume) apartine tot de centrul comercial dar si cel vis a vis de cel de mobila. Cu siguranta se vor construi blocuri langa si pe langa ansamblul asta.Momentan e camp dar asa era si in Tomis Plus sa ne amintim. Eram curios daca si-a cumparat cineva apartament acolo pentru ca din punctul meu de vedere multi cumpara la Tomis Plus dar asta pare ca le "ia fata" ca pozitie si are avantajele lui. Zic si eu, imi dau cu parerea. Voi ce parere aveti? Stiti mai multe despre apartamentele de acolo?

Ps. As fi vrut eu sa fiu dezvoltator imobiliar, stim cu totii ca astia put de bani cu un buf din asta...:))


#7
saragea

saragea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.02.2015
Are cineva mai multe detalii?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate