Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...
 

Sony Xperia Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
DEPA

DEPA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 10.04.2008
Sony a lansat varianta profesionala a lui Xperia 1II:
https://m.gsmarena.c...a_pro-10707.php

Review:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/D9DH17P72UU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Pret: doar 2500 dolari

Attached Files


Edited by DEPA, 26 January 2021 - 20:56.


#2
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012
Pai si cu ce este mai pro fata de xperia 1 II? In afara de pretul dublu are aceleasi specificati, chiar acelasi chipset de anul trecut nici macar nu s au chinuit sa bage S888.
Astia vor sa i intreaca pe apple si nu in sensul bun.

#3
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,369
  • Înscris: 24.09.2017
mr. mobile a facut un review bun. e pro ca poate sa fie monitor pentru camerele sony si poti sa faci broadcast pe 5G cu el. ideea e ca l-au anuntat la 1200 sau 1500 si acum e 2500. o sa fie bun pentru televiziuni. adica nu e un telefon care sa si-l ia omul de rand, ca nu are ce face cu el. e ceva inovativ si misto, doar ca...e scump si cica softul are si multe buguri.

L.E. acum am vazut ca a bagat @DEPA review-ul.

Edited by bobitad, 26 January 2021 - 21:19.


#4
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 04.09.2013
Pare ca l-au facut direct cu husa pe el. Ma bucur ca Sony nu renunta la telefoane, insa mi-ar placea sa vad mai multe telefoane de-ale lor in zona 1000-2000 ron.

#5
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012
Televiziunile au scule profi, nu cred ca o sa vezi in televiziuni ca or sa foloseasca asa ceva.

Probabil in scurt timp o sa ajunga la 1500 ca nu cred ca or sa se inghesuie prea multi sa dea 2500 pe...ce?


#6
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006
Sunt la al 3 lea Sony consecutiv (Z3C-XZ-XZ2) și se cam apropie momentul schimbării... Dar nu prea mai găsesc ceva la Sony să merite...
Dacă la soft erau f buni cu cele mai rapide update-uri, la ora actuală au rămas în urmă, mi-au oprit update-urile du 2 ani și 2 luni deși Samsung oferă minim 3 acum. Dacă nu schimbă ceva, nu prea mai are rost să o lungească, pot închide prăvălia de pe acuma.

#7
favoritul

favoritul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,908
  • Înscris: 22.01.2008
Eu nu inteleg de ce Sony nu scoate telefoane! Compania Samsung e foarte agresiva! In rest, telefoane din tara liliacului...

Edited by favoritul, 19 February 2021 - 23:17.


#8
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,622
  • Înscris: 14.10.2004
Azi dimineață am văzut lansare Pro I
Foarte scurtă și nu a zis mare lucru.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JdJyM2XpMVo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


#9
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,622
  • Înscris: 14.10.2004
Văleu "dăcât" 1800€

Edited by xymzar, 26 October 2021 - 10:02.


#10
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017
Din ce am vazut mostre de poze sufera ca Sharp din cauza senzorului mare si a lentilelor mici. Este trist.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate