Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

covid 19-fiecare respiratie o simteam ca o victorie

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,311
  • Înscris: 29.07.2013
Va rog sa va abtineti din a da diagnostice pe forum, chiar daca aveti pregatire in domeniu!
Suntem un forum  de discutii, nu cabinet medical online.

#20
AWE

AWE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,551
  • Înscris: 12.10.2005

View Postrusupaul2019, on 15 ianuarie 2021 - 17:23, said:

eu  mie dupa infectia cu covid 19 au inceput sa imi dispara simtomele treptat (fixed Posted Image)

In primul rand se pare ca ai o memorie de elefant, atatea amanunte nu tin minte nici sanatos fiind, daramite daramat de boala. Sau imaginatie bogata, pick one of two. Sigur ai avut Covid? Te-ai testat sau doar ai dedus pe baza simptomelor?

#21
rodion22

rodion22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 07.11.2020

View PostVulpoiul-Jhon, on 15 ianuarie 2021 - 20:18, said:

E o mare diferenta, esti in ziua 12 si esti la calculator. Initiatorul in ziua 13 a stat la calculator. Deci? Esti la avansati!!

Baiatul a deschis topicul la 17:23 iar de la ora 17:32 nu a mai trecut pe aici. De ce ne batem gura?
Pe trolli

#22
FeDaYin

FeDaYin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,665
  • Înscris: 03.01.2007
Ca sa tii minte in detaliu tot ce s-a intamplat in fiecare zi inseamna ca ti-ai notat tot. Sau ai tinut minte totul desi ai fost atat de bolnav ? Sau n-a fost chiar asa rau de fapt ? Ti-ai facut deja testamentul ?

Anul trecut pe vremea asta ce faceai ? Dar sa scrii la fel, pe zile, eventual pe ore.

#23
rusupaul2019

rusupaul2019

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 27.04.2019

View Postcristirg, on 15 ianuarie 2021 - 17:36, said:

cati ani ai? ai luat antiinflamatoare? dicloreum 150mg...
nu am luat antiinflamatoare, desi la un moment dat m-am gandit ca ar fi fost bine niste antiinflamatoare. Am 29 de ani!

#24
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostVulpoiul-Jhon, on 15 ianuarie 2021 - 18:05, said:


Din cele 22 de zile de vise descrise de tine, spui ca exact in mijlocul crizei (ziua 13) tu stateai la calculator. Bai baiatule, iti spune unul trecut prin iad, nu puteam deschide ochii, ce calculator? Problema era alta, cu ochii inchisi nu mai vedeam ca alta data doar femeile din tineretea mea, vedeam doar verdeata, si nici un asternut pe verdeata!!!
Eu cred ca te-ai rasfatat (alintat) putin toate zilele astea. Bine ca acum dormi bine!!! Si mie mi-au revenit visele alea frumoase, dar dee... doar visele, ca varsta nu vrea sa revina!!!!
:lol:
Chiar ai fost aproape de locul cu verdeata...

Edited by Cr1spy, 15 January 2021 - 21:27.


#25
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Ziua 13. Am terminat iarasi Witcher, de asemenea pana acum la 12:00 am ajuns la a3-a bere.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate