Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Samsung S21 Ultra

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
7186 replies to this topic

#6895
bigwall

bigwall

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 04.08.2019

 marselcj, on 28 ianuarie 2023 - 19:16, said:

@biqwall
Altfel...? În rest, toate bune? N-ai alte probleme, nu?

 mar1uscal1n, on 28 ianuarie 2023 - 17:35, said:

Nu te supara... De unde ai apărut?
v-am deranjat cu ceva? nu inteleg de unde nesimtirea asta. e forumul vostru? mi-am spus pur si simplu parerea, care mi se pare foarte logica. nu am dat cu biciul, nu am v-am obligat sa faceti nimic, pur si simplu incercam sa ajut cu un sfat, ca ma pasioneaza domeniul si cunosc chiar foarte multe in domeniul asta. Asa ca, imi pare rau daca am deranjat. Seara frumoasa

#6896
mar1uscal1n

mar1uscal1n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,563
  • Înscris: 13.04.2011
Pai dacă vii cu o recomandare sa nu ne luam S23... Și ne recomanzi și pe la ce preț să-l luăm... Și ai dreptate, e un forum liber și toată lumea are dreptul sa spună orice vrea pe orice forum. Și nici nu se da ban 😁

#6897
bigwall

bigwall

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 04.08.2019
Credeam ca se intelege ca nu recomand STRICT d.p.d.v al pretului (7000 lei) daca ai s21 ultra, pentru ca e o caruta de bani si nu o sa observi diferente notabile (parerea mea). Daca l-ai prinde pe la 4500-5000 maxim, ar fi ok. Bineinteles, fiecare face ce vrea cu banii lui.

#6898
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,001
  • Înscris: 13.09.2007
"Parerea mea pentru cei ce va intrebati...."
1. Dacă unii se întreabă, asta nu înseamnă că te întreabă.
2. Nu oferi sfaturi dacă nu ți se cer.

#6899
Mr_Hara

Mr_Hara

    Very Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,026
  • Înscris: 23.01.2010

 bigwall, on 28 ianuarie 2023 - 16:58, said:

Parerea mea pentru cei ce va intrebati daca sa faceti trecerea la s23 ultra de la s21 ultra este ca sa mai asteptati cel putin 1 an.

Eu zic ca mai bine ar astepta lumea pana la anul cand apare S24 sau chiar pana apare S25 si apoi sa faca trecerea la S23 :)

#6900
bigwall

bigwall

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 04.08.2019

 marselcj, on 28 ianuarie 2023 - 20:57, said:

"Parerea mea pentru cei ce va intrebati...."
1. Dacă unii se întreabă, asta nu înseamnă că te întreabă.
2. Nu oferi sfaturi dacă nu ți se cer.
Stai putin ca nu inteleg. forumul asta din cate stiu e public, poate sa vina oricine si sa scrie orice. Cat despre "daca unii se intreaba, asta nu inseamna ca ma intreaba" PE FORUM, nu ma intereseaza pe mine ca se intreaba, sa se intrebe in gand, nu pe forum si atunci nu va mai veni cineva sa dea sfaturi. Aveti comportament spre ceausisti asa, capul drept, privirea in fata, sa traiasca ! Sa nu vorbim cu tovarasii ca sunt de la securitate, sunt securisti si ne aud ca vorbim rele. Ati primit trauma reala, din pacate.
Domnilor, s-a schimbat era in care traim, fiti mai politicosi si mai deschisi la discutie, mai ales pe un forum unde discutiile sunt publice si fiecare poate sa participe la aceste discutii. Si aroganta se face in realitate, prin succesul avut(daca e cazul), nu prin atitudinea de mahala pe forum.
Din discutiile voastre reiese ca aveti bani de va dau afara din casa. La ce folos sa mai "ardeti" niste timp pe forumurile astea care oricum nu va ajuta, pentru ca nu va uitati la bani cand ii aruncati pe diverse placeri ale vietii ? Mai bine, ati investi timpul de stat pe forum, pe niste locatii unde ati putea vinde diverse, ati da niste telefoane de afaceri.. ca mna.. viata ca "patron" necesita multe sacrifici..

#6901
mar1uscal1n

mar1uscal1n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,563
  • Înscris: 13.04.2011
Din păcate intri pe forum și postezi în topicul respectiv strict despre ce e vorba în topicul respectiv. Sunt niște reguli pe care trebuie sa le respecți. Nu intri pe toate topicurile și vorbești despre ce te doare pe tine. Ca, mai sunt și securiști sau ceaușiști pe aici asta e,se ma întâmplă 😁

#6902
CORSARUL77

CORSARUL77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,913
  • Înscris: 18.06.2012
Daaa o gramada...te-ar minca de viu. Trebuie sa le ceri voie....Foarte multumit de telefon camera,fluiditate si mai ales de baterie in conditiile in care ma joc pe telefon.

#6903
dave_vl

dave_vl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 584
  • Înscris: 09.12.2006
Gata, mi-au schimbat și mie bateria pe garanție care îmi expira mâine :) I-am mai prelungit viața. Am jucat destul de mult CodM.

Edited by dave_vl, 31 January 2023 - 07:06.


#6904
Katos

Katos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 385
  • Înscris: 25.09.2017
A venit actualizare la Google System, in sfarsit- 1 ianuarie 2023. Aveam inainte 1 noiembrie 2022. Stiu ca nu m-a intrebat nimeni, dar am zis sa va informez. Daca e spam, scuze...

#6905
laurm

laurm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 01.02.2009
La mine actualizare de sistem cu 1 decembrie

Attached Files



#6906
imhotep7

imhotep7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 05.01.2010
Eu am varianta de 256 GB si arată impecabil. Am făcut o simulare pe buyback. ro si îmi oferă 620 euro pe el. Or fi serioși? A vândut cineva la ei?

#6907
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,048
  • Înscris: 10.04.2006
Din ce am văzut pe net, nu sunt serioși deloc.
La flip părerile sunt împărțite.
Și acolo și-au luat mulți țeapă.
Inclusiv cu componente înlocuite sau telefoane lipite prost la loc.

#6908
bara4s

bara4s

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 11.03.2021

 imhotep7, on 03 februarie 2023 - 21:28, said:

Eu am varianta de 256 GB si arată impecabil. Am făcut o simulare pe buyback. ro si îmi oferă 620 euro pe el. Or fi serioși? A vândut cineva la ei?

Eu am vândut 4 telefoame pe Flip și sunt OK, recomand.

#6909
Katos

Katos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 385
  • Înscris: 25.09.2017
A citit cineva undeva cand se zvoneste ca va veni actualizarea la UI 5.1 si pe S21U? Banuiesc ca pana in vara, doar nu o sa o lase pentru sfarsitul anului 😁

#6910
mlaurp84

mlaurp84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 23.11.2011

 Katos, on 07 februarie 2023 - 14:57, said:

A citit cineva undeva cand se zvoneste ca va veni actualizarea la UI 5.1 si pe S21U? Banuiesc ca pana in vara, doar nu o sa o lase pentru sfarsitul anului ��
Conform zvonurilor, actualizarea la one ui 5.1 va fi livrată începând din această lună. Se va începe cu seria S22 și apoi probabil că urmează S21. O dată exactă încă nu se știe.

#6911
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,048
  • Înscris: 10.04.2006
E 99.9999 identic.
Ce anume aștepți de la 5.1 și nu ai deja?

#6912
CORSARUL77

CORSARUL77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,913
  • Înscris: 18.06.2012
E o actualizare care trebuie sa vina si la noi...sa arate si interfata de la noi un pic mai bine.Ala 0,00001 la suta este binevenit.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate