Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

The Amazing Race, in toamna la PRO TV?

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Sunt zvonuri conform carora PRO TV a achizitionat formatul de emisiune reality The Amazing Race. Sunt adevarate? Are cineva mai multe informatii?

#2
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
pe pandemie?

#3
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Bai, nu stiu. De asta intreb. Au facut totusi Romanii au talent pe pandemie si in teorie le-a iesit, deci nu e imposibil.

#4
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
The Amazing Race a fost in Romania pe AXN Black.

#5
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 30.07.2018
chiar dacă este adevărat Pro TV Nu cred că va confirma prea curând Tocmai de frică să nu aibă vreo surpriză de la această pandemie și să nu poată continua sau începe filmările zvonuri sunt și despre un show de dans care tot la fel a fost achiziționat la Pachet acest produs despre care Pro TV nu răsuflă nimic

#6
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,297
  • Înscris: 11.08.2019

View PostIceCoolExtreme, on 13 ianuarie 2021 - 20:58, said:

The Amazing Race a fost in Romania pe AXN Black.

Sigur cel din SUA? Că și acum am văzut că e o variantă ungurească, îl tot bagă în buclă.

#7
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,828
  • Înscris: 07.07.2009
Sez. 20 deci sigur nu din Ungaria. La ei cred că nici nu a fost. https://www.axnblack...nt/amazing-race

Edited by KLM2009, 13 January 2021 - 21:22.


#8
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
Nu am gasit varianta americana in program.

#9
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,297
  • Înscris: 11.08.2019
La asta mă refeream. https://i.imgur.com/BXDwAZB.png
Am prins un episod recent și era o etapă în România. :D

#10
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,189
  • Înscris: 07.04.2017
A fost ceva deosebit cand l- au dat prima oara pe cel original, pe Axn  in 2006 .  Acum cu pseudo vedetele din Ro, daca e adevarat...nu stiu ce audienta ar face.  Si mai e si pandemie si nu prea se vede sfarsitul curand.

#11
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Face audienta, daca a facut Asia Express, dace si TAR :P

#12
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,189
  • Înscris: 07.04.2017
Ai si tu dreptate, au facut si alte tampenii audienta doar ca... nu stiu, cat de fomist sa fii sa te bagi in asa ceva acum? Ce o sa faca , alearga cu masti ? S.a.m.d

#13
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,828
  • Înscris: 07.07.2009
Se fac o grămadă de show-uri fără măști. Se produc și filme, seriale și tot așa. Se iau măsurile necesare și atât.

Edited by KLM2009, 14 January 2021 - 00:55.


#14
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,189
  • Înscris: 07.04.2017
Da, se fac.  Si s- au tot imbolnavit aia de participa. La Antena , la Te cunosc de undeva, Barabancea, la Antena stars alt prezentator, cred ca a fost in trupa cu Kamara, la Capatos Bordea, la revelionul lui Negru Varciu si inca cineva, la Pro Neti si Cove plus mai multi popularosi... Era sa uit de marea vedeta, Esca  si poate mai sunt dar acum pe astia mi- i amintesc.  Deci ce masuri se iau?!   Probabil vor astepta sa fie cald sa fie mai putine riscuri filmand afara, dar nu  exista masuri de protectie 100%. Si vaccinati sa fie , tot exista posibilitatea sa faca boala. De aia, repet, trebuie sa fie foame mare de bani sa te bagi in asa ceva acum.

#15
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Sigur l-au luat avand in vedere cata bataie au luat in audiente de la Asia Express. Si stim prea bine ca de obicei asa se intampla, fiecare ia cate un format asemanator.

Ciudat ca pe partea de show "reality-survivor", doar Kanal D a avut succes.

#16
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,828
  • Înscris: 07.07.2009
Eu aș zice că nu se va face. Cam greu să faci asemenea concursuri în momentul de față mai ales că filmările se fac în mai multe țări.

#17
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
E greu de spus inca. Ma gandesc ca filmarile vor avea loc in vara. Cred ca trebuie sa mai asteptam ca sa ne putem da cu parerea cat mai exact. Totusi, am mai vazut emisiuni/show-uri facute pe timp de pandemie. Desigur, vorbesc doar despre productii americane, nu stiu pe Europa cum se desfasoara lucrurile.

De asemenea, nu stiu exact in ce consta The Amazing Race asta. Am citit ca se desfasoara in jurul lumii, deci ma gandesc ca ar putea alege o regiune in care lucrurile stau mai ok legat de covid. Nu stiu, zic si eu. Repet, nu cunosc exact formatul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate