Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Cumpar motocultor

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
corsica

corsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,943
  • Înscris: 13.04.2007
Va salut,

Dupa 5 ani de folosire a unei motosape, a venit timpul sa trec la un alt nivel, adica la un motocultor.
Din start sunt excluse chinezariile, chiar daca le primesc gratis nu au ce cauta in ograda mea, sau cele din zona de est.
Caut ceva SH, fabricat in Italia sau Germania, putin folosit si bine intretinut, daca exista asa ceva...
Il voi folosi pentru lucrarile din sera mea (124 mp), terenul socrilor (cca.400 mp) si un teren de 1.000 mp pe care vreau sa seman lucerna in primavara.
Ca accesorii as vrea in primul rand freza, cositoare, plug, remorcuta am deja. Buget in jur de 1.000 euro.
Nu vreau motocultoare super mari, ceva micut, puternic si usor de manuit.

Scuze daca nu am fost prea explicit, detalii in privat.

Pana acum m-am orientat la asa ceva, nu exclud si alte sugestii, cu multumirile de rigoare:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-kwjWvItImY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rikN1_pA2AA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Multumesc!

#2
corsica

corsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,943
  • Înscris: 13.04.2007
Prin amabilitatea unui coleg de forum sunt proaspătul posesor al unui motocultor Agria 2400, ce se prezintă excelent, muncit foarte puțin în Germania. Ii mulțumesc și pe această cale.
Rog moderatorul acestei arii, @savantu, să închidă acest topic.
Mulțumesc SP pentru găzduire.

#3
sandy76

sandy76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,058
  • Înscris: 20.10.2008
Să-l munceşti cu plăcere...Posted Image

#4
calinus68

calinus68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,959
  • Înscris: 29.04.2016

View Postcorsica, on 04 februarie 2021 - 16:56, said:

Prin amabilitatea unui coleg de forum sunt proaspătul posesor al unui motocultor Agria 2400, ce se prezintă excelent, muncit foarte puțin în Germania. Ii mulțumesc și pe această cale.
Rog moderatorul acestei arii, @savantu, să închidă acest topic.
Mulțumesc SP pentru găzduire.

Felicitari!

Poate iti faci timp sa ne spui cum presteaza daca esti multumit de el chestii din astea, asta cand intra in brazda. ceva poze cu utilajul.

Edited by calinus68, 04 February 2021 - 21:23.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate