Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

[caut] Ghid marketing pe Whatsapp

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Piscopescu

Piscopescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 24.03.2018
Hola ;),

Sunt interesat de un ghid de marketing pe Whatsapp - bune-practici, evitarea spam, studii de caz, etc.

Multumescuri :)!

#2
maccip

maccip

    45 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,064
  • Înscris: 06.01.2007
Cred ca o buna practica e sa nu primesti deloc reclame pe wazap. Eu cel putin nu primesc, dar daca as incepe sa primesc, probabil ca l-as da jos.

#3
Piscopescu

Piscopescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 24.03.2018

View Postmaccip, on 19 decembrie 2020 - 19:25, said:

probabil ca l-as da jos.

Vei fi uimit daca-ti spun ca pana si in Romania sunt grupuri de gen, stil FB, destinate exact aceluiasi lucru, primirea de informatii cu caracter comercial... ;)?

#4
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
Numai pe whatsapp nu v-ati mai apucat de spamat Posted Image

#5
yetiro

yetiro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,656
  • Înscris: 16.12.2008
Sper sa nu gasesti!

#6
Piscopescu

Piscopescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 24.03.2018

View PostLowrider, on 19 decembrie 2020 - 19:47, said:

Numai pe whatsapp nu v-ati mai apucat de spamat Posted Image

Doar eu am citit in primul post "evitarea spam", intre caracteristicile cautate?!  Mi s-o fi parut, stiu si eu, varsta... :)

View Postyetiro, on 19 decembrie 2020 - 20:45, said:

Sper sa nu gasesti!

De nevoie, citez toata replica ta, n-as avea cum edita...:

Presupunand ca n-as gasi, asta n-ar fi in defavoarea ta :)? Adica, ai prefera o realitate de "jungla: - pt. ca e mai greu sa eviti "progresul", e inevitabil in tehnologie - in care fiecare sa faca dupa cum il duce capul, barbierindu-se pe socoteala clientilor, sau ai prefera reguli ale jocului clare pt. toate partile implicate, vezi Google Ads.

Acum, revenind cu scuzele de rigoare :) la ontopic: sunt si raspunsuri la obiect?

#7
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
Orice fel de publicitate pt care nu mi-am dat acordul pt a o primi e spam. Iar pe whatsapp nici sa fiu platit nu-mi dau acordul pt reclame, intelegi acum la ce ma refeream? Eu am vazut ca ai scris ca nu spamezi, dar si 1 ad pe zi e spam daca nu l-am cerut eu in mod expres.

#8
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,978
  • Înscris: 13.03.2005
Probabil caută carne de tun, persoane care aderă la un grup de WhatsApp(sau sunt adăugate cu japca) pentru a fi bombardați cu reclame de nișă bănuiesc. Am pățit sa fiu adăugat în grupul creat de  o firmă și să tot primesc periodic ofertele de munca ale respectivei firme... Asta până ieșeam din grup....

Dar dacă cauți pe google, găsești ce cauți: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/wL5_UVBLlxQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by wertyck, 11 January 2021 - 21:22.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate