Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

Informatii infiintare firma pentru competitii online

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Ovidiu9B

Ovidiu9B

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.02.2012
Buna ziua !!

Am si eu nevoie de ajutor cu informatii legate despre cum sa deschid o firma cu domeniu de activitate organizare de turnee pe bani pe un joc online.
In principiu vreau sa fac un server pe care sa intre foarte multa lume doritoare sa joace pe bani in loc sa joace gratis si eu impreuna cu un Staff sa le organizam turnee.
Jocul permite organizari de asa ceva in regulamentul lui deci tot ce am nevoie e sa mi fac o firma ca sa fie totu ok.
Am nevoie de cat mai multe informatii legate despre infintarea firmei.
Exista cod CAEN pentru asa ceva ?

Orice informatie care credeti ca ma poate ajuta este apreciata.
Multumesc anticipat !!!

#2
ZamrA

ZamrA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 27.09.2015
9200 Activitati de jocuri de noroc si pariuri Aceasta clasa include activitati de jocuri de noroc si pariuri, cum ar fi: -vanzarea biletelor de loterie -functionarea (exploatarea) masinilor de jocuri de noroc ce functioneaza pe baza de monede -functionarea (exploatarea) jocurilor ce functioneaza pe baza de monede -functionarea web site-urilor de jocuri de noroc virtuale -inregistrarea pariurilor si alte operatiuni de pariere -pariuri in cadrul agentiilor -activitati ale cazinourilor, inclusiv a “cazinourilor plutitoare”

#3
Ovidiu9B

Ovidiu9B

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.02.2012

View PostZamrA, on 06 decembrie 2020 - 18:09, said:

9200 Activitati de jocuri de noroc si pariuri Aceasta clasa include activitati de jocuri de noroc si pariuri, cum ar fi: -vanzarea biletelor de loterie -functionarea (exploatarea) masinilor de jocuri de noroc ce functioneaza pe baza de monede -functionarea (exploatarea) jocurilor ce functioneaza pe baza de monede -functionarea web site-urilor de jocuri de noroc virtuale -inregistrarea pariurilor si alte operatiuni de pariere -pariuri in cadrul agentiilor -activitati ale cazinourilor, inclusiv a “cazinourilor plutitoare”
Am uitat sa precizez...jocul pe care vreau sa organizes nu este joc de noroc. Este un joc normal cu fotbal , intra la jocuri de noroc ?Sau intra la "functionarea web siteurilor-... inregistrarea altor operatiuni de pariere " ?

Edited by Ovidiu9B, 06 December 2020 - 18:34.


#4
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016

View PostOvidiu9B, on 06 decembrie 2020 - 18:33, said:

Este un joc normal cu fotbal , intra la jocuri de noroc ?,

Da tu stii dinainte scorul meciului pana se incheie?Inseamna ca le masluiesti cum vrei tu sa-ti iasa castig.

#5
Ovidiu9B

Ovidiu9B

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.02.2012

View PostKean, on 06 decembrie 2020 - 19:39, said:

Da tu stii dinainte scorul meciului pana se incheie?Inseamna ca le masluiesti cum vrei tu sa-ti iasa castig.

N are nici o legatura ce scor sa stiu inainte..eu organizez cine catstiga castiga eu iau comision

#6
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,718
  • Înscris: 12.01.2018
pe tine ar trebui sa te preocupe cine este proprietarul jocului si daca te lasa sa iei bani pe ceva facut de el

#7
Ovidiu9B

Ovidiu9B

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.02.2012

View PostEMPP, on 06 decembrie 2020 - 20:38, said:

pe tine ar trebui sa te preocupe cine este proprietarul jocului si daca te lasa sa iei bani pe ceva facut de el

Pai am scris deja in comentariul initial ca am studiat regulamentul jocului legat exact de chestia asta si permite

#8
baliosss

baliosss

    Unstoppable

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,374
  • Înscris: 30.01.2016
Cred ca vrea sa faca o pagina de DFS. Si eu sunt curios daca e reglementata chestia.

#9
Ovidiu9B

Ovidiu9B

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.02.2012

View Postbaliosss, on 07 decembrie 2020 - 08:55, said:

Cred ca vrea sa faca o pagina de DFS. Si eu sunt curios daca e reglementata chestia.

ce i aia pagina dfs :))?

#10
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,262
  • Înscris: 21.03.2020
COD CAEN 61 - telecomunicatii, si vezi ce se potriveste mai bine

#11
Piscopescu

Piscopescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 24.03.2018

View Postbaliosss, on 07 decembrie 2020 - 08:55, said:

Cred ca vrea sa faca o pagina de DFS. Si eu sunt curios daca e reglementata chestia.

DFS=?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate