Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Generatia ofensatilor

  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#1
botoxy

botoxy

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 212
  • Înscris: 25.04.2017
Peste tot dai de ofensati. Nu mai poti trage nici o bashina de ei ca vai nu se poate,iti da raport,te toarna la militie sau te da la TV etc.
Deci barbatii au devenit o raritate. Acuma toata lumea e muiere si se smiorcaie non stop pe net.
Macar de sar smiorcai pentru chestiuni importante, ca exista destule- defrisari, coruptie, nepotisme, dar ei se kk pe ei pentru tot felul de nimicuri, mai neimportante decat smiorcaitul in sine.

Cred ca este ceva rasa nou aparuta, ca si eu am aceeasi varsta si nu is ofensat de nimica. Sau poate ceva boala care afecteaza creerul. Cu chimicalele astea din magazine nici nu mai stii ce subtante bagi in tine,estrogen si cine mai stie ce

#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View Postbotoxy, on 26 noiembrie 2020 - 21:18, said:

Deci barbatii au devenit o raritate.
Si femeile la fel :)

#3
gammadark81

gammadark81

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.05.2020
Da, e comportament de femeie.

Barbatii au fost lasati de Dumnezeu ca sa sufere si sa se sacrifice pentru binele omenirii.

#4
botoxy

botoxy

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 212
  • Înscris: 25.04.2017
Daca deschizi TV la romani "divertisment" inseamna defapt travestiti si alte homospecii, si talk-show inseamna 4-5 babe masculine de tip CTP care dezbat beshina vreo 4-5 ore ca nu se poate dom'le da cum isi permite, sa vina militia sa faca ceva, ca este inadmisibil sa te bashesti intr-o tara europeana.
Cam asta e toata ziua. Noroc cu filmele yankeze ca altfel un om normal ar tampi

Edited by botoxy, 26 November 2020 - 21:28.


#5
gammadark81

gammadark81

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.05.2020
Sa nu uitam ca si Adam a fost un asa mare fatalau incat i-a reprosat Lui Dumnezeu ca i-a dat o femeie diabolica in Eden. Unii n-au mai progresat de atunci.

#6
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003

View Postbotoxy, on 26 noiembrie 2020 - 21:18, said:

dar ei se kk pe ei pentru tot felul de nimicuri, mai neimportante decat smiorcaitul in sine.
Exemple concrete ai? Ca de exemplu sa te smiorcai pe forum Posted Image

#7
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,909
  • Înscris: 07.11.2006
Ce  e aia bashina?

#8
rid

rid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,785
  • Înscris: 23.02.2006

View Postbotoxy, on 26 noiembrie 2020 - 21:18, said:

Acuma toata lumea e muiere si se smiorcaie non stop pe net.

Pare-se Posted Image

#9
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003

View Postbotoxy, on 26 noiembrie 2020 - 21:27, said:

Daca deschizi TV l
[ https://media.giphy.com/media/fDzM81OYrNjJC/giphy.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

E clara treaba.

#10
stevetlangat

stevetlangat

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,718
  • Înscris: 24.10.2019
Generatia click-bait.


Oricat de cerebral si echilibrat te consideri, uneori un titlu, o stire prezentata intr-un anumit mod te arunca cu concluzia intr-o anumita directie.

Scriu asta, pentru ca desi ma consider echilibrat, tot mi-am furat-o cand am vazut o stire prezentata intr-un anumit fel.
Ton, vocabular, premize, muzica, sunet, schimbare cadru.
Noroc ca m-au tras colegii, vezi ca nu e asa.


Oricat de tare te consideri, te prinde un pic emotional, si astfel ignori detalii importante.


Si vezi ca userul care te-a suparat nu e tocmai tinerel, din cate am retinut.


Attached File  main-qimg-1625e67e280734d68dd0d25bdb768f37.png   96.58K   103 downloads

Edited by stevetlangat, 26 November 2020 - 21:39.


#11
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postgammadark81, on 26 noiembrie 2020 - 21:28, said:

Sa nu uitam ca si Adam a fost un asa mare fatalau incat i-a reprosat Lui Dumnezeu ca i-a dat o femeie diabolica in Eden. Unii n-au mai progresat de atunci.
Asta e de tinut minte. :lol:

#12
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006

View Postbotoxy, on 26 noiembrie 2020 - 21:18, said:


Macar de sar smiorcai
.............sau poate sar gardul.

View Postbotoxy, on 26 noiembrie 2020 - 21:18, said:

Sau poate ceva boala care afecteaza creerul. Cu chimicalele astea din magazine nici nu mai stii ce subtante bagi in tine,estrogen si cine mai stie ce


#13
AWE

AWE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,543
  • Înscris: 12.10.2005

View Postbotoxy, on 26 noiembrie 2020 - 21:18, said:

Deci barbatii au devenit o raritate. Acuma toata lumea e muiere si se smiorcaie non stop pe net.
Macar de sar s-ar smiorcai pentru chestiuni importante

Fixed! Si da, barbatii adevarati au devenit o raritate dar ca sa explic exact de ce se intampla asta as incalca vreo 4 reguli impuse de lege plus nu stiu cate create de smiorcaiti, gen "nu e politically correct", "e discriminare" etc, deci prefer sa nu Posted Image

#14
Darkestnight

Darkestnight

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,798
  • Înscris: 26.10.2017

View Postbotoxy, on 26 noiembrie 2020 - 21:18, said:

Peste tot dai de ofensati. Nu mai poti trage nici o bashina de ei ca vai nu se poate,iti da raport,te toarna la militie sau te da la TV etc.
Deci barbatii au devenit o raritate. Acuma toata lumea e muiere si se smiorcaie non stop pe net.
Macar de sar smiorcai pentru chestiuni importante, ca exista destule- defrisari, coruptie, nepotisme, dar ei se kk pe ei pentru tot felul de nimicuri, mai neimportante decat smiorcaitul in sine.

Cred ca este ceva rasa nou aparuta, ca si eu am aceeasi varsta si nu is ofensat de nimica. Sau poate ceva boala care afecteaza creerul. Cu chimicalele astea din magazine nici nu mai stii ce subtante bagi in tine,estrogen si cine mai stie ce


Si tu ce faci cu postul asta? Nu tot te smiorcai?
Denota ipocrizie postul tau.Esti ipocrit cat cuprinde...

Poti sa dai raport...vreau sa sufar pentru tine...

Edited by Darkestnight, 26 November 2020 - 21:53.


#15
CONSTANT1708

CONSTANT1708

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,084
  • Înscris: 21.04.2007

View Postbotoxy, on 26 noiembrie 2020 - 21:18, said:

Peste tot dai de ofensati. Nu mai poti trage nici o bashina de ei ca vai nu se poate,iti da raport,te toarna la militie sau te da la TV etc.
Deci barbatii au devenit o raritate. Acuma toata lumea e muiere si se smiorcaie non stop pe net.
Macar de sar smiorcai pentru chestiuni importante, ca exista destule- defrisari, coruptie, nepotisme, dar ei se kk pe ei pentru tot felul de nimicuri, mai neimportante decat smiorcaitul in sine.

Cred ca este ceva rasa nou aparuta, ca si eu am aceeasi varsta si nu is ofensat de nimica. Sau poate ceva boala care afecteaza creerul. Cu chimicalele astea din magazine nici nu mai stii ce subtante bagi in tine,estrogen si cine mai stie ce
Pai daca se epilează si o au de 14,5 ce pretenții ai ?

#16
mariuss24

mariuss24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 28.07.2010
Ai dreptate!Posted Image

#17
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Sa critici “ofensații” și “plângăcioșii” într-un topic in care ești ofensat și te plângi de diverse...
S-o cheme cineva pe Budeanca

#18
escher

escher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 17.05.2014
Botoxy!
Când vorbești despre CTP și îl califici ca o babă masculină, mai întâi intreabă-te dacă ai experiența de viața, sistemul lui de gîndire bazat pe logică, nivelul de cultură. Și uite că am făcut apel la autoritate, lucru care nu i-ar plăceaPosted Image

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate