Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Franciza Hrana pentru animale de companie

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
132 replies to this topic

#127
vasc

vasc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 28.07.2006

 Cristian2021, on 09 martie 2021 - 21:21, said:

Am achizitionat si eu asa zisa franciza de 5000.Utilajele nu au certificate de conformitate si nici de garantie si nici macar un manual de instructiuni sau de operare.Ma puteti contact in privat?
Niste poze cu utilajele poti pune?

#128
Bianca0310

Bianca0310

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.03.2021

 Cristian2021, on 09 martie 2021 - 21:21, said:

Buna seara,
Cu cine tine-ti legatura ca eu nu pot da de ei. Au telefoanele inchise. Am achizitionat si eu asa zisa franciza de 5000.Utilajele nu au certificate de conformitate si nici de garantie si nici macar un manual de instructiuni sau de operare.Ma puteti contact in privat?
@Cristian2021 putem lua legatura?
In aceeasi situatie sunt si eu. Am incheiat un contract pentru franciza de 5000 de euro insa dupa ce am dat banii nu am mai primit nimic de la ei, nici macar utilajul. Am incercat sa ii contactez telefonic si prin email si nu dau nici cum de ei.

#129
vasc

vasc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 28.07.2006
nimeni nimic?

#130
vasc

vasc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 28.07.2006

View Postvasc, on 23 martie 2021 - 17:21, said:

merge productia?

Edited by vasc, 25 March 2021 - 16:45.


#131
MihaiB29

MihaiB29

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.04.2021
Buna seara
ESTE O TEAPA TEAPA TEAPA
Băiatul , pe numele lui Cosmin Pasca , este un drogat ordinar , chiar se droghează , cu datori la cămătari din Bistrița este disperat , eu am cumpărat in mai 2020 utilaje de la el a fost o teapa ... niște tinichele care valorează maxim 30% din preț și nici un contract , drogatul dacă intri puțin in el devine și obraznic ca de e un mucios ordinar , ...
Deci băieți hai sa ne unim ca singuri nu avem spor sa oprim acest infractor , ca banii nu ni mai recuperam , ca nici el nu i mai are , hai sa ne unim pana numai păcălește și alți și pana nu dispare , exista 2 cai una ortodoxa adică poliție  una neortodoxă , dar singuri nu avem spor , haideți sa ne unim sa ne contactam , eu am luat o de 200 mil pe atunci in mai anul trecut n am găsit nimic pe net ca altfel nu o mușcam , pt mine unul personal nu este o mare problema nu mor de teapa asta , dar sincer durerea este ca prapaditul ăla mai este și obraznic și el și familia lui de țărani , ca sant dintr un amar de sat , hai sa ne contactam sa ne unim , asta dacă ne ducem 15 inși la poliție dacă ziceți ca a mai făcut și firma pe numele la un rrom dacă mai ziceți ca sant cazuri unde nu a livrat nici utilajele asta dacă ne unim și me ținem de capul lui , va fi săltat imediat de poliție , asta nu are nici un sprijin , ESTE UN DROGAT DISPERAT

#132
vasc

vasc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 28.07.2006

View PostMihaiB29, on 03 aprilie 2021 - 22:48, said:

va fi săltat imediat de poliție , asta nu are nici un sprijin , ESTE UN DROGAT DISPERAT

Tot in 2020 am aflat si eu de ei, dar nu m-am infipt in achizitii pana nu am discutut cu alti clienti primiti de pe email ul lor.
Dar prin simplul fapt ca au refuzat orice poza, clip sau informatie referitoare la modul de functionare nu am mers mai departe.
Chiar daca trimiteau poze sau clipuri tot mergeam pana la o hala sa vad cum functioneaza

Bine ca nu a trebuit sa te insori cu vreun fotomodel de pe net...

Edited by vasc, 04 April 2021 - 11:48.


#133
MihaiB29

MihaiB29

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.04.2021
Vasc
Dacă tot tu ai fost așa isteț și ai priceput ca e teapa sincer dacă ai auzit de ei de acum 1 an și mai întrebai și cereai și detalii despre poze inclusiv acum in Martie 2021 e clar ...! adică e clar ca tu nici acum nu ești convins ca e teapa , probabil nu ai avut bani ca luai teapa demult !
Dar nu asta e important aici !
Ideea sincer , este , ca nu trebuia nimeni sa pună botul ca se vedea de departe ca este teapa iar tipul este doar un mucios drogat și paranoic , adică nici măcar nu ne a făcut unul cu ștaif ...
Eu sincer pot fi bucuros ca nu am luat o de 500 mil ca ața era linia , dar i am spus , lasă ca acum iau doar presa și apoi după contract iau și restul ... iar eu sincer 90% am fost convins ca e teapa , dar am avut convingerea ca vând tinichelele cu 70% din valoare și n cel mai rău caz pierd 50-60 mil , suma care chiar nu însemna nimic pt Mine , dar nu am reușit sa le vând ...
Apoi 90% am fost convins ca e țepar , dar am văzut o curte , o mașina , o casa , o familie , o nevasta , un copil , am întrebat oameni in sat și mi au spus ca sant oameni serioși ,am văzut muncitori in curte și utilaje ,  lucrurile astea au contat sa merg înainte ...
asta este
Păcat , dar știți cum e oameni buni , Dumnezeu a lăsat pe lume și gunoaiele și diavoli , cu un rost ..
oricum asta nu termina bine , mai devreme sau mai târziu
Nici măcar nu gândește ca blestemele pot cădea pe copilul lui
Face și din disperare , se droghează , are datori mari , este disperat ...
Este doar un gunoi , o scursura a societăți , ...
Dar și noi cei care am mușcat o nu avem scuze , mai ales cei care au mușcat o de sume mari , eu am băgat 220 mil și am fost convins ca recuperez oricând. 170 mil , dar voi recupera 120 mil cu siguranța am deja client la presa , la mine teapa este de 100 mil , și așa nu am scuze , dar cei care au luat o de mai mulți bani , chiar nu au scuze , nu trebuia muscata ... omul se vede un puștan drogat , nu prezintă nici o credibilitate . Eu sincer cunosc oameni care pt 2 mii EUR , acum acest gunoi Cosmin Pasca , mergea in scaun cu rotile ..
Dar cred in Dumnezeu , asta e consider ca a fost o paguba  , toate sant de la Dumnezeu și de la viața și pagube și câstiguri , și asta e Dumnezeu ne scoate in cale și oameni deosebiți și gunoaie ... asta este doar un gunoi , care mai devreme sau mai târziu pe lumea asta sau cealaltă va plăti
Sa fim sănătoși !
Și păcat ca nu avem justiție in țara asta !
Și păcat ca pe lumea asta ca te uiți mor și pier oameni cu suflete deosebite , și uite rămân și trăiesc printre noi astfel de gunoaie ordinare !!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate