Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Probleme mouse

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
DGecko

DGecko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.07.2012
Va salut!
De ceva vreme am mici nelamuriri in legatura cu acest mouse https://www.emag.ro/.../pd/DFVF9YBBM/. Il am de mai bine de un an si nu am avut probleme cu el pana in prezent.
Prima dintre nelamuriri ar fi ca acesta nu se mai opreste imediat dupa ce opresc laptopul, functionand in continuare in jur de 20-25 de minute. Inainte se oprea in acelasi timp, nu mai avea nici un led aprins, nimic.
Am mai observat ca uneori sare cursorul singur in timp ce-l manevrez, aici am incercat sa-l folosesc si pe alte suprafete si parca nu mai face la fel, dar sa zic ca tot "agata" putin.
Se mai poate face ceva in privinta lui sau are inceput de sfarsit? Multumesc.

#2
popa-andrei

popa-andrei

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.02.2018
Curata senzorul cu un betigas de urechi imbibat in spirt. La mine s-a remediat aceeasi problema la un alt model de mouse.

#3
DGecko

DGecko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.07.2012

View Postpopa-andrei, on 13 octombrie 2020 - 17:55, said:

Curata senzorul cu un betigas de urechi imbibat in spirt. La mine s-a remediat aceeasi problema la un alt model de mouse.
Multumesc, voi incerca.

#4
rim80

rim80

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,171
  • Înscris: 06.04.2020
Cat vrei sa te tina? Asta-i soarta chinezariilor, altul la schimb ca nu-i o avere.

#5
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,994
  • Înscris: 07.11.2006

View Postrim80, on 13 octombrie 2020 - 19:06, said:

Cat vrei sa te tina? Asta-i soarta chinezariilor, altul la schimb ca nu-i o avere.

Si soarta celor care nu-s chinezarii ci-s facute in China care-i?

#6
DGecko

DGecko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.07.2012

View Postrim80, on 13 octombrie 2020 - 19:06, said:

Cat vrei sa te tina? Asta-i soarta chinezariilor, altul la schimb ca nu-i o avere.
Produsul are garantie 2 ani de zile, cam atat as vrea sa tina, cat garanteaza producatorul.
Pana sa-l trimit in garantie, desi nu cred ca mai gasesc ambalajul original si nu stiu daca-l primeste fara acesta, voiam sa vad daca se mai poate face ceva in afara de garantie.

View Postpopa-andrei, on 13 octombrie 2020 - 17:55, said:

Curata senzorul cu un betigas de urechi imbibat in spirt. La mine s-a remediat aceeasi problema la un alt model de mouse.
Am incercat metoda, dar fara rezultat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate