Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Turinabol ciclu

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
AdrianCiocan

AdrianCiocan

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.09.2020
Am o dilema.
Daca iau turinabol in doze mici , sa zicem 20mg pe zi(sunt baiat) , 6 saptamani , o sa mai fie nevoie de PCT? Nu doresc rezultate foarte rapide , doresc rezultate in cel mai sigur mod posibil.

#2
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,778
  • Înscris: 12.01.2018
vrei să-ți crească ciocanu?

#3
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016
Bagati ma la hormoni si chimicale in voi ca la 40 de ani o sa va plangeti la sectia de medicale de pe forum ca nu mai puteti f...te.Atata inconstienta cat vezi aici mai rar.Stiu ca nu veti ajunge nici macar campioni balcanici doar vreti sa va dati mari la plaja in fata gagicilor.

#4
sgn30

sgn30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 785
  • Înscris: 20.08.2016

 Kean, on 23 septembrie 2020 - 10:22, said:

Bagati ma la hormoni si chimicale in voi ca la 40 de ani o sa va plangeti la sectia de medicale de pe forum ca nu mai puteti f...te.Atata inconstienta cat vezi aici mai rar.Stiu ca nu veti ajunge nici macar campioni balcanici doar vreti sa va dati mari la plaja in fata gagicilor.

f...tu e cea mai mica problema...

-Dereglari hormonale
-Probleme cu inima... cati nu au facut infarct la 40 ani...

#5
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008

 AdrianCiocan, on 23 septembrie 2020 - 01:13, said:

Am o dilema.
Daca iau turinabol in doze mici , sa zicem 20mg pe zi(sunt baiat) , 6 saptamani , o sa mai fie nevoie de PCT?

Esti pe bune? sau vreo clona care face misto? Nu cred ca forumul permite discutii despre anabolizante la modul acesta, cu topic deschis.

Nu ai nevoie de PCT, teoretic. La sub 30mg/zi nu opreste productia de testosteron.


 AdrianCiocan, on 23 septembrie 2020 - 01:13, said:


Nu doresc rezultate foarte rapide ,

Nici n-o sa obtii mare branza, 20mg e mizilic, iti f***i corpul degeaba. Nu iti fac recomandari, cauta tu dozele uzuale ca nu e asa greu. Acest steroid este unul care se combina cu alti steroizi, daca ai tesut adipos mult, nici nu o sa observi vreun rezultat. Luat singur, nu te astepta la mai mult de 1-2kg in 6 saptamani pe care probabil ca ai sa le pierzi imediat dupa (se stie de ce). Greg Doucette zicea ca la doze uzuale, obtii in 3 luni 8-10lbs(3.6-4-5kg) asta daca esti la primul ciclu si faci totul cum trebuie.

 AdrianCiocan, on 23 septembrie 2020 - 01:13, said:

doresc rezultate in cel mai sigur mod posibil.
Nu exista asa ceva!   Da, e adevarat ,cei din industria fitness-ului exagereaza efectele negative ale steroizilor pentru a-si vinde ei suplimentele si pentru a avea personal trainerii de munca. Habarnistii si fricosii fac acelasi lucru. Da, probabil ca nu ai sa patesti nimic din ceea ce scrie la efecte adverse, dar de unde stii ca nu esti tu ala 1% care o sa aiba unele probleme? Vrei sa risti? o faci pe barba ta, trebuie sa fii constient ca nu exista steroid care sa nu aiba efecte negative. Da, au luat atatia si nu au patit nimic. Dar asta nu e o garantie. In momentul in care te hotarasti, trebuie sa stii in ce te bagi.

Oricum, sunt sigur ca tu ai de gand sa iei. Dupa atatia ani, intuitia imi spune asta, am cunoscut multi ca tine. Dar daca iei, macar documenteaza-te. Sunt 110% sigur ca nu esti documentat, chiar si atunci cand crezi ca stii ceva, de fapt nu stii mare lucru.

 Kean, on 23 septembrie 2020 - 10:22, said:

.Stiu ca nu veti ajunge nici macar campioni balcanici

Nici Mitrache nu a ajuns si ala a bagat 12 ani.

#6
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008
Acest subiect ar trebui sa dispara, nu inteleg de ce este inca activ.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate