Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

poate sa mearga internetul digi mobil nelimitat 4g pe telefon 3g?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
parintily

parintily

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,571
  • Înscris: 08.01.2007

View Postkarax, on 29 iunie 2020 - 14:23, said:

am ihunt i5 3g si abonament digi optim nelimitat cu cartela 4g , merge cartela pe telefonul ihunt?
Dacă nu ți-a răspuns nimeni până acum: NU, nu va merge pentru că telefonul "nu știe" 4G.
Va consuma, la viteza "maximă" pe care o poate duce el în 3G, cei 5 sau 10 Gb incluși apoi va intra în limitarea impusă de Digi.

#38
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,410
  • Înscris: 16.03.2011

View PostBvdan2016, on 30 iunie 2020 - 20:10, said:

Maică-mea e pensionara și a învățat sa folosească whatsapp și-i ii place .
  IPhone-ul chiar e super este precum un Mercedes cu cutie automata pe lângă o Dacie 1300 cu cutie manuala care sunt telefoanele cu butoane

Își verifica  contul de la banca sa vada cât mai are din pensie , se uita pe YouTube atât doar ca e iPhone 7 și e ecranul mai mic și după ce o sa ii dau iPhone xs o S-o învăț sa facă plati cu telefonul ca e mai comod decât cu cardul .
Fiecare știe ce buget are dar dacă te gândești ca e tatăl tău și ca tehnologia tot vine și nu dispare cred ca merita acest efort plus ca un telefon nou tine liniștit 4 ani de zile .
Ceea ce ai enumerat acolo poti face si cu un motorola one de 400 lei

View Postkarax, on 30 iunie 2020 - 20:29, said:


asta e maxima zilei sau ceva?
tata e atehnic asa incat nu pot sa il invat cum sa umble la telefon simplu cu butoane , daramite telefoane android. a avut si telefon cu android, a reusit pana la urma sa dea telefoane si sa primeasca telefoane, dar doar atat. insa l-a spart ca a cazut din buzunar asa ca am cumparat ihunt ca e firma de telefoane rezistente , pentru batrani

o sa ii iau in cazul ca se strica si asta, ihunt serios la cateva milioane , ca sa nu il sparga nici in cazul ca trece tractorul peste el , tata fiind agronom
Telefoanele cu android sunt mai simplubde utilizat decat cele simple,umbla cu un nokia cu butoane si symbian

#39
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,410
  • Înscris: 16.03.2011

View PostBvdan2016, on 01 iulie 2020 - 07:40, said:

Ihunt 1500 lei
https://www.ihunt.ro...axoCW3kQAvD_BwE
iPhone xr 2800
https://www.compari....6425616/?sgst=1
Diferența de preț e dubla dar pt un telefon care îl păstrezi 4 ani de zile fără probleme eu cred ca este ok prețul .
Și diferența între Ferrari și logan nu este dubla este cu mult mai mare plus ca sunt din clase diferite ori in acest caz nici vorba .
Cum sa dai 2800 de lei pe un telefon? ne plangem ca suntem saraci

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate