Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Oportunitati economice in vremuri de criza

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
boolah

boolah

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 28.04.2009
Aratau astia azi la stiri ce aglomeratie e la mare si la munte ... cei care pot asigura acum masa la terase, spatiu pe plaja, hoteluri de calitate vor face bani buni si in sezonul asta.

#20
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,849
  • Înscris: 14.08.2007

View Postboolah, on 20 martie 2020 - 17:58, said:

Eu am permanent la masina un dezinfectant de maini de ala mic (si il consum relativ rapid) ... daca ar face Farmec (de ala mic, nu neaparat astea anuntate acum care sunt mai mult de casa decat de masina) as cumpara de ala, acum cumpar tot felul de branduri la intamplare pe care le gasesc de obicei.
Eu am unul de asta mic la masina cu spray si cand se termina il umplu cu dezinfectant de la Farmec (nu de ala gel, ci cel care e mai lichid, gelul e mai lipicios), problem solved :)

Si masti folosesc romanesti de multe ori, vad ca sunt facute prin Bihor. Deci, un an mai tarziu de cand a fost deschis topicul asta, se pare ca au aparut destule produse adaptate corona virusului fabricate in Romania.

View Postlucifer76, on 20 martie 2020 - 17:34, said:

Cel putin Fan-ul e pe rosu. Dupa ce acum 2-3 saptamani veneau cu camionul aproape plin la noi, de abia aveau loc produsele noastre, in ultimele zile camionul vine gol golut. Tipii de pe masina ziceau ca multe firme si-au incetat activitatea.
Mai sustii ca Fan-ul e pe rosu? :) Mie mi se pare ca au castigat foarte mult firmele de curierat in ultimul an ... la fel si cei care vand online.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate