Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Bannere loop infinit

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
nicu27vls

nicu27vls

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 27.03.2010
Salutare, vreu sa incep prima mea campanie de promovare prin Google pentru pagina web personala si intentionez sa folosesc bannere HTML5.
Nu am mai facut niciodata acest lucru si din lipsa de buget am sa ma ocup personal.
Bannerele vor avea loop infinit, le-am testat in validator si sunt functionale, la un moment dat Google nu accepta bannere cu loop infinit
acum vad ca s-au reglementat lucrurile dar am totusi un dubiu si nu stiu cat de mult influenteaza animatia cu loop infinit afisarea reclamelor.
Faptul ca bannerul are loop infinit poate reduce din numarul de afisari? Multumiri anticipate!

#2
Rasq

Rasq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 23.06.2013
Dacă Google accepta, inseamna ca poti adauga.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate