Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Sony Xperia 1 Mark 2 (Sony Xperia 1 II) 5G

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#109
Mister X

Mister X

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.08.2005
Are cineva telefonul cumparat de la Vodafone Romania?
Imi puteti spune ce customization bundle are?
Trebuie introdus in dialer *#*#7378423#*#* si apoi Service Info - Software Info si e la "Customization Version" scris.

Intreb pentru ca vreau sa imi activez VoLTE si merge doar pe anumite versiuni de customization bundle. Eu momentan il am pe cel de HK, 1321-8212, si nu este prezent.

Multumesc!

#110
omegaa

omegaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 19.04.2011
Încearcă customized eu. A pus cineva acum ceva timp și mergea, daca nu ulterior poți încerca pe cel Vodafone

#111
Mister X

Mister X

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.08.2005
Le-as incerca, problema e ca eu am dual sim, am modelul XQ-AT52 la care am doar Customized HK, SEA si TW. Am inteles ca pe cel de SEA ar functiona, o sa incerc la un moment dat dar preferam sa aflu de la cineva care are tot acest model, pentru ca Vodafone spun ca modelul comercializat de ei era cel dual sim (asadar tot XQ-AT52), dar nu imi pot oferi informatia referitoare la customization bundle.

#112
raduci

raduci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 20.03.2006
Salutare! Camera de macro are autofocus? La al meu nu face autofocus, l-am trimis si la garantie si mi-au spus ca asa e normal.

#113
gestt

gestt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 09.10.2009
Da, toți senzorii de pe Xperia 1 II au PDAF

Edited by gestt, 23 March 2022 - 20:56.


#114
raduci

raduci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 20.03.2006
Foarte ciudat, in aplicatia default camera macro nu face auto focus, dar in photography pro functioneaza. Macar m-am linistit ca nu este un defect hardware.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate