Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Motorola one action

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#55
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Asta e, învățăm să trăim și cu Motorola.
Crezi că Motorola Edge o sa fie mai breaz?

Edited by Buxelm, 27 April 2020 - 15:10.


#56
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009

 Buxelm, on 27 aprilie 2020 - 15:07, said:

Asta e, învățăm să trăim și cu Motorola.
Crezi că Motorola Edge o sa fie mai breaz?

Nu, si ala o sa aiba probleme la fel cand vine vorba de update astia sunt amatori rau pe langa samsung si huawei degeaba au ei hardware decent pe telefoane daca la soft sunt praf

#57
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009
Buxelm tu nu ai primit update pentru luna martie? Majoritatea au primit am doua cunostinte cu acelasi model de telefon si au primit update cam dubios eu am tot vodafone Romania la fel ca un amic si el a primit update pentru luna martie de mult timp la mine a ramas blocat in februarie [ https://ibb.co/R45z7Km - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]    https://ibb.co/R45z7Km

Edited by Cagula, 28 April 2020 - 08:29.


#58
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Nu am primit pentru Martie. Versiunea mea e QSBS30.62-17-4. probabil următorul val cat de curând.

#59
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009

 Buxelm, on 28 aprilie 2020 - 09:10, said:

Nu am primit pentru Martie. Versiunea mea e QSBS30.62-17-4. probabil următorul val cat de curând.

Ciudat nici eu nu am primit, primeam in acelasi timp cu niste cunostinte care au acelasi telefon acum ei primesc inainte cu multi timp si sunt tot in Romania si ei

#60
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Răbdare, mai contează o săptămână, poate doua, acum?! Am reușit să uit. Acum văd că pana și LG se mișcă foarte bine cu update-urile.

#61
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009

 Buxelm, on 28 aprilie 2020 - 09:28, said:

Răbdare, mai contează o săptămână, poate doua, acum?! Am reușit să uit. Acum văd că pana și LG se mișcă foarte bine cu update-urile.

Conteaza, de ce sa fim lasati la urma ? un amic a cumparat telefonul dupa mine cu 4 luni el are tot vodafone ro si acum primeste update mult mai rapid mi se pare ciudat astia de la motorola sunt niste idioti problema cu Volte pe modelul asta de telefon e una generala si ei au reparat Volte doar pentu cateva persoane au primti firmware diferit si restu doar patch de securitate si Volte tot nefunctional a ramas trebuia sa bage aceasi versiune care repara volte pentru toti. nu mai cumpar motorola in viata mea decat daca costa 10 lei sau il iau gratis mai mult stres iti face

Edited by Cagula, 28 April 2020 - 11:25.


#62
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Nu te stresa chiar așa de mult. Nu merita deranjul, oricum e un aparat gandit pentru timp liber nu productivitate.

#63
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009
Eu vreau sa repare Volte, dupa care nu mai fac update la telefonul asta decat cand apare android 11 atat. fara volte e ca si cum as merge cu masina pe pana au stricat idiotii tot prin update

#64
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009
Salut! Buxelm ti-a aparut sa faci update acum? la mine acum a aparut versiunea aia care repara volte
https://ibb.co/BPGyq40

#65
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Acum am verificat și da a venit. Ți-am spus că e iminent! :) Merci pentru înștiințare!

#66
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009
Ai primit versiunea asta QSBS30.62-17-5 sau versiunea cu 29?

#67
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
La mine a venit 62-29. Am reteu

#68
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009

 Buxelm, on 29 aprilie 2020 - 15:25, said:

La mine a venit 62-29. Am reteu

Da, aceasi care o am si eu. Un amic are acelasi telefon si el a primti versiunea cu 5

#69
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Probabil e pe alt canal de update decât cel de retail. Sper că acum ți-a venit inima la loc :)

#70
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009

 Buxelm, on 29 aprilie 2020 - 16:04, said:

Probabil e pe alt canal de update decât cel de retail. Sper că acum ți-a venit inima la loc Posted Image

Tot nu am volte la vodafone ro Functioneaza doar in digi si orange ro

#71
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Aici nu ai buton de volte se numește 4GCalling. Ai căutat în setari- network - rețea sim 1 ? acolo trebe sa fie. Eu acolo am.

#72
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009

 Buxelm, on 29 aprilie 2020 - 20:09, said:

Aici nu ai buton de volte se numește 4GCalling. Ai căutat în setari- network - rețea sim 1 ? acolo trebe sa fie. Eu acolo am.

Salut! am cautat nu am asa ceva in setari

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate