Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Server Diablo 2 cu Peste 1000 Jucatori - Ladder Reset Astazi!

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
KXander

KXander

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 27.12.2012
Daca iti mai aduce cineva aminte de robattle atunci sa stiti ca multi din acei jucatori inca mai joacasi un ziua de azi pe acest server pe care l-am mai prezentat odata in trecut. Este cu siguranta cel mai pare server privat fara schimbari majore si este online inca din anul 2005.
Astazi se da reset la ladder asadar voi posta aici reclama pe care au anuntat-o si la ei pe site in caz ca vrea cineva sa joace un diablo de calitate

Sunt multi romani pe server insa pe main channel se va folosi doar limba engleza ca sa ne putem intelege toate natiile. Puteti folosi limba romana pe orice canal separat, in privat sau in jocuri fara probleme.

Daca vrea cineva sa jucam impreuna astept un mesaj sau ne gasim in joc, adresa serverului si mai multe detalii gasiti pe http://europebattle.net/d2

De mentionat ca au adaugat recent Widescreen ceea ce mi se mare absolut genial, au un anticheat asadar nu veti da peste boti si alte prostii de genul.

Aveti nevoie de un patch pe care il descarcati de pe siteul lor ca sa puteti juca, aici gasiti linkul http://europebattle.net/d2/join

#2
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,527
  • Înscris: 16.03.2007
mama.. ce vremuri. eu am jucat pe vremea aia pe GameSpace. Stiu ca mai era un server ceva cu Evolva...

#3
C8H11NO2

C8H11NO2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.07.2019
Am si acum D2 instalat pe pc. Si mai joc din cand in cand. Joc si D3. Nu am jucat niciodata D1...

Cred ca e timpul sa ma apuc.

#4
KXander

KXander

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 27.12.2012
Satul de botii de pe D2R si jsp, baietii astia urmeasca sa inceapa un sezon nou pe diablo2 daca mai joaca cineva. Stiu ca data trecuta chiar eram vreo 5-6 oameni de pe softpedia care jucau aici unde sunt chiar destui de multi romani. Asadar cine se mai joaca d2 as fi dispus la un party pt noul ladder de vineri

#5
KXander

KXander

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 27.12.2012
Daca mai sunt doritori de Diablo II baietii astia au inceput un sezon nou astazi si au adaugat runele si alte schimbari din Diablo 2 Resurrected, eu am inceput un druid si sincer imi place mult schimbarea. Va pot ajuta cu cate una alta incepand de maine daca e ceva.

Edited by KXander, 27 October 2023 - 19:33.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate