Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

Un nou blog/site de stiri despre produsele Apple

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
mihairo79

mihairo79

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 06.11.2019
Se incarca cam greu uneori, IP are reputatie proasta. Eu ti-as recomanda sa schimbi hostingul. DO e conceput pentru developeri, nu pentru siteuri in productie.

#20
dragosholban

dragosholban

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 22.03.2006
Multumesc mihairo79! Aveam deja un droplet pe Digital Ocean si am zis ca la inceput merg cu el pana cand o sa am mai mult continut si vizitatori. Sper sa nu fie o problema asta...

#21
STCRESELLER

STCRESELLER

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 26.11.2019

View Postdragosholban, on 20 februarie 2020 - 12:49, said:

Multumesc Vali! Da, e wordpress chel, nu am pus accent pe customizare, consider ca e mai important sa am continut. Ma voi ocupa si de partea asta, bineinteles.

Nu stiu exact cat, oricum cand ma gandesc la monetizare ma gandesc la ceva decent, 1-2 aduri, dar e prea devreme pentru astefel de planuri. Cred ca minim 6 luni nu poate fi vorba de asta. Sau sunt prea optimist?

Niste bani cred ca te-ar ajuta sa cauti mai bine informatiile scrise in review-uri. Poate din reclame facute chiar de magaziele Apple care vand produsele despre care scrii.
O reclama pe site nu strica niciodata, macar ca primesti $5 ca sa nu scoti tot din buzunar pe gazduire - asta doar daca vrei sa tii un blog fara "wordpress"/alt domeniu in numele adresei. Depinde acum cat de popular reusesti sa faci site-ul incat sa ai impressions, clicks, etc. vandabile.
Recunosc ca nu cunosc piata de monetizare bloguri, deci nu stiu daca aplicand o forumla de tipul CTC si imi da 5$ sunt multi bani sau putini pentru acea reclama. Stie Excel mai bine sa calculeze banii - pentru asta am facut o formula add-in care sper sa fie de ajutor blogerilor, seo-istilor dar si celor care se gandesc deja sa inceapa monetizarea la ce scriu pe blog. Adaugi ca si add-in formula din arhiva si...spor la bani!

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate