Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 

Ochelari ski/snowboard zgāriați la prima utilizare

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
imtheonly

imtheonly

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.02.2020
Am cumparat in luna decembrie ochelari de ski Uvex Slider FM cu pretul de 200 lei de la HervisSports. Nu am beneficiat de garantie la ei si pe langa asta mi-am pierdut bonul fiscal. Ochelarii mi-am zgāriat in 2 ianuarie la Cavnic, Maramureș, fiind la prima lor utilizare. Credeti ca pot beneficia de o reparatie pe gratis sau sa imi schimbe produsul? Sau sa imi explicati va rog cum mi-am zgariat ca eu nu am cazut de loc pe ei si i-am tinut in sćculeț cand nu ii foloseam. Chiar am avut grija de ei si nu imi dau seama cum s-au zgāriat. As putea trimite poze cu acesti ochelari sa vedeti cum arata, insa nu ma lasć pe forum.

#2
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
Ai cumparat niste ochelari mai scumpi de la hervis decat in alta parte . Bun
Erau noi ? erau
S-au zgariat prin magie neagra ? S-au zgariat
Sa reluam :  anul trecut cel mai probabil ti-ai luat ochelari de schi , pe 2 ianuarie s-au zgariat singuri si in 17 februarie te gandesti la garantie.
Cum sa beneficiezi de garantie daca nu mai ai bon/factura?
Daca tot suntem pe aria telefoanelor garantia se refuza daca sunt urme de lovituri /zgarieturi pe ecrane , semn de lovire etc.

Credeti ca pot beneficia de o reparatie pe gratis sau sa imi schimbe produsul? NU !
sunt slabe sanse sa beneficiezi de garantie fara bon/factura mai ales cu un produs zgariat , stricat de tine.
Daca ramanea pe raft nu se zgariau , daca ramaneau in cutie nu se zgariau .


PS forumul te lasa sa pui imagini , dar trebuie sa stii cum ...

Edited by botelucian, 17 February 2020 - 08:53.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate