Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Bilete Real Madrid - Manchester City

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011

View Postgiuliani, on 20 ianuarie 2020 - 17:04, said:



Eu sunt membru in fan clubul Juventus Romania, iti explic cum e la noi. Exista doua tipuri de carduri, pentru membri de fan club si card de membership juventus fara sa faci parte din alta grupare. Cardul asta e de vreo trei tipuri, cel premium costa vreo 150â‚Ź parca si iti da sansa cumperi bilete imediat dupa ce abonatii isi exercita dreptul asupra biletului sau nu (nu toti abonatii merg la toate meciurile.) Si cu celelalte tipuri de membership poti intra in posesia biletelor inainte sa se puna la vanzare la liber.

Eu cred ca cea mai simpla metoda e sa incerci sa iti iei un membership Real Madrid care sa iti permita sa cumperi bilete inainte de punerea lor la liber. Nu stiu cat costa, insa oricum membership+bilet iesi mai ieftin decat 600â‚Ź sau cat costa biletele pe site-urile alea dubioase.
Juventus - Genoa octombrie 2018. 75 de euro pe viagogo la tribuna. Nu 600 de euro

#20
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007
Da, e Juve-Genoa totusi si acolo mai raman bilete. Daca ai abonament si stii ca nu poti ajunge il vinzi pe viagogo cu 75€ din care faci si profit. In 2018 la un Juve-Sampdoria am platit 90€ la tribuna in conditiile in care Samp era relativ sus iar meciul venea dupa eliminarea din UCL, meciul ala cu penalty in min 98 pt Real Madrid iar in jurul echipei se crease o emulatie extraordinara. Am avut noroc ca fiind membru am luat bilet inainte de restul lumii, stadionul a fost arhiplin iar la Juve Store langa stadion a fost atat de multa lume incat mi-au trebuit peste 2h sa cumpar un tricou.

Edited by giuliani, 21 January 2020 - 10:14.


#21
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014
Cam asta spun cei de pe site-ul oficial Real Madrid:

Quote

Purchase date for Real Madrid Home matches in UEFA Champions League usually starts 25-20 days before the match.
We always recommend our followers to check our website https://www.realmadr...otball/schedule which is updated frequently. You will stay informed of dates and tickets price.
The maximum number of tickets you can book with a credit card is 6 (always depending the match). There isn't any option for groups. and there aren't special prices for children.
Below you find information about purchase channels.
Purchase Online:

www.realmadrid.com
www.entradas.com

It is very important that you don’t purchase tickets in non official websites. We recommend you always buy in any of our official websites. Any other websites other than these that may sell Real Madrid tickets, are not official, and consequently the sale is not safe.
Availability to tickets in any other website is absolutely false.

I-am intrebat daca cardul "Madridista" ofera avantaje:

Quote

We must inform you that it depends on the offer and demand. We recommend you to purchase tickets as soon as they are put on sale.
The ONLY purchase channels are:
www.realmadrid.com
www.entradas.com
Any other site, like Viagogo, Ticketbis, Champion-travel, etc, are fake, and they cannot confirm the validity neither authenticity of those tickets.
If you have any questions about the Madridista Card, you should contact the Carnet Madridista Card Line at 0034 913 742 400 or at the e-mail address [email protected]
For more information: http://www.realmadri...ion/madridistas

Si rapunsul celor de la Madridista:

Quote

Thank you for contacting the Madridista Care Center.
We inform you that before general public can purchase tickets for each football or basketball game, a period of exclusive sale for Madridistas is opened. The exact information of these periods is published in our website. This way you can always enjoy your exclusive advantage by identifying yourself through the sale process as a Madridista with your Madridista number and PIN
We also remind you that on basketball entrances you will enjoy a 15% discount on your ticket.
You can buy your tickets in the preferred period through these sales channels:
•On our website
• Realmadrid App
• Calling the helpline for ticket sales (+34) 902 324 324

We recommend you that when accessing to https://www.realmadrid.com/en/tickets, to download Real Madrid´s notification calendar by clicking on “Add calendar”, this tool will let you know when the ticket sale for Madridista card holders starts.

Edited by honeymik, 21 January 2020 - 10:58.


#22
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Am vrut de 2 ori sa merg la Bayern - Real (semifinale parca). La 80.000 locuri 250.000 de pretendenti cand au oprit inscrierile. Biletele numai prin tragere la sorti.

#23
areal51

areal51

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 08.09.2006
o intrebare pentru cei "cu viagogo": In cat timp ajung biletele la adresa in Ro, la un Napoli- Lazio sa zicem, pentru ca astia vand doar in format fizic.?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate