Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Morbius 2020

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
https://www.imdb.com/title/tt5108870/



[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/LaS4hGtTqmM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Pare ok din trailer si jared leto e un actor bun care mie imi place cum joaca

#2
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016
Cand vad Marvel ma iau de cap.Chiar nu mai sunt scenaristi numai cu un neuron in cap?Chiar nu se mai poate scrie un scenariu plauzibil in industria aia grea de la Holywood?Sau nu se mai vrea,ca totul sa fie politically correct.

#3
sSorsy

sSorsy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 24.03.2017
Este produs de SONY....

#4
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostsSorsy, on 19 ianuarie 2020 - 14:53, said:

Este produs de SONY....

Sper sa fie mai ok decat cele de la marvel

#5
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,919
  • Înscris: 01.01.2010
Degeaba Sony, daca Marvel. Eu as vota Marvel ca si casa de productie (sau ce-o fi), cu cel mai nociv efect asupra filmului SF.

#6
steviegriffin

steviegriffin

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 10.01.2020
La cum arata  trailerul  zici ca e ceva lowbudget ca pana si Blade Runner din anii 2000' pare mai captivant.
Si judecand si dupa trailerul la Black Widow, cred ca epoca de aur a lui Marvel s-a incheiat   odata cu Engame.

Vor scoate de acum inainte numai porcarii  cu eroi anonimi si raufacatori neinteresanti   ca sa mai scoata profit si sa mai mulga vaca pana cand publicul isi va pierde interesul, vor inceta sa mai obtina incasari,   vor da faliment si   Disney  va inchide studiourile Marvel ....sau vor reface seria de la inceput cu  un nou Iron Man, Captain America, Thor, Spider-man, adica REBOOT prin 2028!

View PostYOUR_GOD, on 19 ianuarie 2020 - 15:30, said:

Degeaba Sony, daca Marvel Disney. Eu as vota Marvel   Disney ca si casa de productie (sau ce-o fi), cu cel mai nociv efect asupra filmului SF.

Fixed.  
Marvel nu mai exista decat cu numele  din 2009 incoace de cand a fost achizitionat de Disney.

Ce este acum e doar un parteneriat dintre Disney  (cel mai mare producator american)  si Sony (cel mai mare producator japonez).

Marvel Entertainment   e doar o companie subsidiara a lui  Walt Disney Company,  cum celalalt producator al filmului,  Columbia Pictures e subsidiara    lui Sony.

Edited by steviegriffin, 19 January 2020 - 23:44.


#7
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,919
  • Înscris: 01.01.2010
Cine a urnit bolovanul, este vinovat.

#8
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,573
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/oZ6iiRrz1SY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#9
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,925
  • Înscris: 12.03.2010
WTF, 'tis not bad, ce rahat maninca astia pe internet? Cel putin daca treci peste inceputul greoi si cliseele inerente genului, e mai bun decit multe din rahaturile Marvel/Disney, care pentru mine sint Transformere fara roboti (in afara de Guardians of the Galaxy, alea mi-au placut).

Se pare ca doar studiourile non-Disney stiu si pot face cape si Marvelshit-uri cu SOVL.

#10
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,823
  • Înscris: 10.12.2006
E plictisitor ca naiba si scenariul e stupid.

Cred ca stiau si ei asta din moment ce au bagat mai multe teasere in ultimele minute, singurele minute bune din film.

#11
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,859
  • Înscris: 25.01.2002
nu m-a prins.
mi s-a parut foarte plicticos.

#12
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007
Mie nu-mi place Jared Leto, da' rolu' asta i se potriveste. Filmu' o bifat toate cliseele genului si m-a cam plictisit. Cred totusi ca se putea face un serial misto cu ideea/personajele/actorii din filmu' asta.

#13
Sucre_revenitorul

Sucre_revenitorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 21.07.2020
Mie mi-a placut, chiar a fost fain.

#14
kyrre

kyrre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,960
  • Înscris: 27.05.2010
Am reusit sa vad doar vreo 20-25 de minute. M-am plictisit si am renuntat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate