Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Conectare casti la S10

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
JSonlanda2190

JSonlanda2190

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.12.2019
Așa că am cumpărat aceste căști / protecție auditivă pentru călărie cu motociclete de la Big Ear. Problema este că nu funcționează cu Samsung Galaxy S10, dar funcționează cu cel al soțului meu. Este destul de frustrant pentru că am încercat să conectez fiecare cască pe telefonul meu și fiecare dintre ele funcționează. Am încercat să sun și Big Ear și mi-au spus că produsele lor funcționează atât pe dispozitive iOS, cât și pe dispozitive Android. Ar putea fi vorba de un bug?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/74-CvPzyW48?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
initiator - topic despre casti ce le conectezi la android, cu titlu despre motociclete, pe subaria de dezbatere de mac, pe aria de software. nu-ti suna nimic ciudat?

ti-am corectat

Edited by Dany_Darke, 03 December 2019 - 09:50.


#3
costin001

costin001

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,761
  • Înscris: 13.08.2013
Eu am Huawei P20 pro si am un set de casti Bluetooth format din 2 piese independente care se conecteza la telefon doar dupa ce din "developer options" maresc la 3 deviceuri conectarea simultana prin bluetooth. Nu stiu cum este la S10 dar presupun ca este ceva asemanator. Cand am conectat si ceasul Huawei GT, atunci se complica purin treaba cu calitatea si distanta, dar se conecteaza fara probleme.

https://android.gadg...xy-s10-0194524/

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate