Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 

The Matrix 4 (202x)

* * * * * 3 votes
  • Please log in to reply
144 replies to this topic

#55
Mike05

Mike05

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 30.08.2020
Primul Matrix a fost revoluționar la vremea lui,din toate punctele de vedere,are și mesaje importante (pentru cei ce știu să citească printre rânduri) continuările sunt făcute pentru bani...părerea mea.

#56
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,490
  • Înscris: 30.10.2003
Matrix a avut si o parte filozofica s-au dezbatut mai multe idei. Mi-a placut toata seria.
Ca sa fie fain filmul asta, trebuie sa aiba si ceva mistic, vorba lui Caragiu.

#57
calbog

calbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,175
  • Înscris: 22.01.2013

View PostBursul, on 22 august 2019 - 08:29, said:

Singura sansa ca filmul sa aiba succes e ca Neo sa aiba un caine care sa fie omorat de
Arhitect.
Un chihuahua numit Killer.

#58
adds

adds

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 08.10.2007
https://wegotthiscov...trix-franchise/

#59
Pudu

Pudu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 20.10.2020

View Postadds, on 15 aprilie 2021 - 16:54, said:


Sper sa nu fie real. Desi, nu prea mai exista filme facute de Hollywood, fara sa aiba astfel de chestii prin ele.

Nu-mi plac deloc astfel de "dezvaluiri" la ani distanta. Este ca in cazul cu J. K. Rowling, care a anuntat dupa multi ani de la finalizarea seriei, ca Dumbledore era gay.

Edited by Pudu, 17 April 2021 - 11:15.


#60
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,928
  • Înscris: 11.07.2016
Nu ne obliga nimeni sa cumparam bilet.
Putem protesta prin necumpararea de bilet sau de chestii legate de filme care ne indeasa lgbeteala in ochi.
Asteptam sa apara pe torente, sau sa-l dea pe Protv.

#61
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,444
  • Înscris: 02.09.2016
7 Sept 2021  The Matrix 4: Resurrections Movie Teaser Trailer 2021

Au bagat un ,,teaser,, ca sa anunte: official trailer pt, data de 09.09.2021(joi, 9 septembrie)
Filmul, lasarea oficiala pe 22 decembrie 2021.
(Cand am vazut prima data poza, imaginea de prezentare am crezut ca ii dau drumul la Jhon Wick 4 ! dar se pare ca acesta urmeaza sa apara doar la data de: 27 mai in 2022, no problemo, Neo: (?!) This is the moment for you to show us what is real but that couldn't be further from the truth. Could be this is the first day of the rest of your life but if you want it, you gotta fight for it...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9xw5GJjWYT0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]




#62
jakota

jakota

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,663
  • Înscris: 22.05.2011
Ba da-o n’peleul meu , ce rahat mai e si asta? Mini-Trailer la trailer ? Chiar asa rau am ajuns?

#63
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,639
  • Înscris: 07.10.2005
Da, e o practica destul de intalnita.

#64
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,639
  • Înscris: 07.10.2005
A aparut trailerul.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_m58uc0X2AE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Mr. Incredible, 09 September 2021 - 20:46.


#65
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,569
  • Înscris: 05.11.2009
ai de puiii mei.. printre putinile trailere care mi-o pus sangele in miscare. Si nu sunt fan die hard matrix, desi recunosc ca imi place Keanu Reeves. Muzica din trailere.. mama mama..

Insa nu vad ce ar mai putea aduce noi povestii, vad ca cel putin in partea asta (4) se insista mai mult pe lumea virtuala aka lumea noastra..

#66
tar1901

tar1901

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 15.05.2018
Matrix a avut un final. Trinity a murit cand s-a prabusit nava si Neo a murit dupa ce l-a invins pe Smith. Ca rasplata masinile au facut pace cu oamenii.

Dupa ce am vazut trailer-ul nu-mi imaginez ce explicatie ar putea sa aiba pentru ca Neo si Trinity sa fie in viata si din nou in Matrix. Numai sa nu fie "creativi" ca si imbecilii care au facut ultimele filme Star Wars si sa-si bage picioarele in tot ce a fost in primele filme Matrix.

Sper sa nu fie un cache-grab plin propaganda woke alte tampenii care apar in multe filme recente.

#67
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,490
  • Înscris: 30.10.2003
Sigur o sa fie. Nu are rost sa te uiti. Dar ce ma agit aici? Oricum o sa va uitati si o sa va plangeti ca au stricat filmul.

Numai prin faptul ca regizorul s-a transformat in regizooare garanteaza esecul acestui film.

Edited by Bursul, 10 September 2021 - 13:03.


#68
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,532
  • Înscris: 01.08.2006
Nu cred ca exista o explicatie buna pentru noul Neo si Trinity, oricare ar fi ea. Cui i s-a pus pata ca povestea e gata, orice explicatie e insuficienta. Macar sa fie o explicatie rezonabila si sa continue povestea intr-un mod bun, sa nu fie doar inca un film care atrage doar prin efecte speciale.

#69
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,490
  • Înscris: 30.10.2003
Fizic, Neo poate fi mort. Dar in Matrix el putea sa traiasca bine mersi.
Sa nu uitam ca Agent Smith, a fost desfiintat in primul episod, dar nimeni nu si-a pus problema cum a aparut iar in episodul doi. Acum toti isi dau ochii peste cap.
In plus Agent Smith a reusti sa se transfere in realitate. De ce marele Neo nu ar putea?

Cu Trinity? O copie de rezerva a constiintei ei de 50 GB copiata in Matrix si hai ca avem episodul 4.

Cred ca as avea ceva idei si de episodul 5.

Edited by Bursul, 10 September 2021 - 15:13.


#70
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,292
  • Înscris: 13.01.2011
Ce simpatici colegi  😁

#71
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Posttar1901, on 10 septembrie 2021 - 00:23, said:

Matrix a avut un final. Trinity a murit cand s-a prabusit nava si Neo a murit dupa ce l-a invins pe Smith. Ca rasplata masinile au facut pace cu oamenii.

Dupa ce am vazut trailer-ul nu-mi imaginez ce explicatie ar putea sa aiba pentru ca Neo si Trinity sa fie in viata si din nou in Matrix. Numai sa nu fie "creativi" ca si imbecilii care au facut ultimele filme Star Wars si sa-si bage picioarele in tot ce a fost in primele filme Matrix.

Sper sa nu fie un cache-grab plin propaganda woke alte tampenii care apar in multe filme recente.

A murit Neo ? Parca nu murise. Dar, avand in vedere trailer-ul, putem sa dibuim o explicatie...au ales lumea virtuala.

Acum, sincer, din trailer...mie mi se pare slabut...asta e, no hate Posted Image)

View PostBursul, on 10 septembrie 2021 - 13:03, said:

Sigur o sa fie. Nu are rost sa te uiti. Dar ce ma agit aici? Oricum o sa va uitati si o sa va plangeti ca au stricat filmul.

Numai prin faptul ca regizorul s-a transformat in regizooare garanteaza esecul acestui film.

huh ?

Edited by jimi91, 10 September 2021 - 18:01.


#72
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,928
  • Înscris: 11.07.2016
Regizorul (de fapt ambii frati) au devenit surori...
Adica si-au schimbat sexul si din oameni au devenit femei...Posted Image Posted Image Posted Image

Edited by Malus_Dacus, 10 September 2021 - 18:27.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate