Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

Mass Effect si Dragon Age

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View PostLOLkekLOL, on 14 august 2019 - 07:52, said:

prea multi minoritari sexuali ca optiuni de romance
LOL, am citit românce.

#20
dark_tzotzo

dark_tzotzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 16.07.2008
Ca sa inchiem dezbaterea asta ME1 vs ME:A, hai sa arunca un ochi pe metacritic la user score:

https://www.metacrit.../pc/mass-effect
https://www.metacrit...ffect-andromeda

Lasand la o parte Andromeda pe care nu l-am jucat, mie primul ME mi s-a parut ca a avut povestea cea mai buna. Povestea a progresat un pic lent pe alocuri, dar per total mi-a placut foarte mult. Dar mai mult decat ME1 mi-a placut Dragon Age.

#21
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007
Mass Effect 1 e cel mai bun din punctul meu de vedere - spatii largi si elemente RPG. Idem Dragon Age Origins jucat ca mag - Arcane Warrior - poti sa joci solo fara probleme.

#22
LOLkekLOL

LOLkekLOL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 29.07.2019
Concret:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KT_LHADu2Xw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1eTK5YPSIc0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#23
eddybv

eddybv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 08.10.2007
Mass Effect 1 a fost superior. Poveste faina , gameplay super. Grafica buna pt vremea aia.
Dragon Age 1 si Inquisition sunt la egalitate la mine. Parca trag spre Inquisition. Chiar acum cateva zile l-am terminat cu cu Reaver Warrior. Asteptam DA4 . A aparut trailer pt cine e interesat :)

#24
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
si eu am incercat sa joc mass effect 1 si nu am putut pentru ca mi se pare prea invechit
la fel si cu witcher 1
si gta vice city, ca eram copil pe vremea aia si nu am avut cum sa ma bucur de umorul celor de la rockstar pe deplin

nu am putut sa joc mai mult de o ora din niciunul dintre jocurile astea vechi

recent am incercat cu un alt joc al copilariei, "Robin Hood the legend of Sherwood" si nici pe asta nu pot, la fel mi se pare mult prea invechit

#25
japoMania

japoMania

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 24.06.2005
Ai dat 50 de lei pe ala? e 6 lei la automatele din mega image...eu de acolo mi l-am luat...
In fine, Mass Effect e cum e din cauza generatiei... E pe youtube ceva gen in spatele culiselor, cum a fost facut, kroganii aia au fost sculptati dar redusi mult de tot ca sa satisfaca posibilitatile placilor grafice de atunci, nici nu stiu, cred ca 8800gt, genu. In ziua de azi tot de la sculptat se pleaca, dar arata mult mai bine in final.

#26
Ramuran

Ramuran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,790
  • Înscris: 16.01.2017
O varianta actualizata dpdv grafic (remaster) a trilogiei Mass Effect initiale va fi lansata inainte de aprilie 2021, pentru a pregati terenul in ideea lansarii urmatorului joc din serie.

Edited by Ramuran, 12 May 2020 - 17:37.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate