Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Exista baieti asa? :) Partea I & partea a II-a

  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#217
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005
Așa ceva nu există.

#218
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

View Posttomaso, on 10 august 2019 - 10:59, said:

Pe mine mă cauți.   Nu pentru că aș avea aceleași idei, ci pentru că aș putea să ĂŽți vorbesc fără să mă enervez despre toate astea.
Mă pasionează subiectele, le consider fabuloase,  privesc clipurile cu schimbarea culorii ochilor,  cred că sânii pot crește dacă sunt masați cu talent,  despre penis nu spun nimic, dar nu mă opun experimentelor,  pământul plat este ok pentru a discuta tema etc.
Aș mai veni și eu cu subiecte interesante gen: Merlin Monroe ucisă cu o clismă,  Ciupacraba - un experiment genetic ratat,  aselenizarea, Haarp, cine l-a ucis pe Jfk,  unde-i Hoffa,  iadul este pe pământ,  tunelele dacilor și raza verde din Bucegi,  de ce sunt femeile ale dracului,  de ce bărbatul este o binecuvântare pentru femeie, de ce trebuie să-i fie supusă și roabă,  femeia - primul caz de clonare din istoria omenirii?,    Dumnezeu și sfinții sunt extratereștri?,  civilizațiile succesive - extincția ca instrument - chimicalele din dârele de condens ale avioanelor și, evident, reptilienii.

Din păcate sunt luat.
Hai sa-mi bag.....Posted Image

Edited by Crbl2001, 10 August 2019 - 11:23.


#219
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
mda..majoritatea femeilor gandesc asa..nimic nou..

#220
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,976
  • Înscris: 15.06.2007

View PostArlechinohh, on 09 august 2019 - 12:53, said:

Buna tuturor. Am un subiect de discutat. Nu as vrea sa discut cu un psiholog pt ca sigur nu ar intelege. Nu imi gasesc un posibil partener care sa fie pe gustul meu. Mentionez ca sunt straight si ca NU sunt de acord cu homosexualitatea. Adevarul e si ca sunt cam pretentioasa dar nu la modul ca vreau sa aiba bani sau muschi sau cine stie ce nume. As vrea sa fie ca mine sau sa ma completeze intr-un fel. Am intalnit putine persoane ca mine, eu am niste idei ciudate in general. Adica de exemplu: cred in teoria pamantului plat,cred in D-zeu, cred foarte mult in Biblie, cred ca lumea e condusa din umbra,cred ca orice boala se poate vindeca, cred in energii si in frecvente, cred in hipnoza,cred ca putem iesi din corpul fizic cu anumite tehnici, etc Am citit foarte foarte multe lucruri si consider ca stiu destul de multe pt varsta mea mai ales din domeniile care ma intereseaza.
De asemenea sunt o persoana destul de depresiva la modul ca nu imi convine nimic in ultimul timp.
Daca va potriviti in descrierea de mai sus putem sa vorbim. As vrea sa dau de cineva care gandeste ca mine.
La "bise" ai fost? Pe acolo poti gasi pe unu, ca tine. Am inteles ca preotii ortodocsi, au voie sa se casatoreasca.  Poate gasesti unu'.

#221
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

View PostCrbl2001, on 10 august 2019 - 11:21, said:


Hai sa-mi bag.....Posted Image

Care-i baiul?

#222
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostDeathRipple, on 10 august 2019 - 10:51, said:

@phobos: pamantul plat nu e o idee ciudata.

@arlechinohh: eu vreau sa ma vad cu tine. cum se poate asta?

Ba nu vrei !

#223
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

View Posttomaso, on 10 august 2019 - 16:35, said:

Care-i baiul?
Iadul este pe pamant?MM ucisa cu o clisma?

#224
aaaa4567

aaaa4567

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,475
  • Înscris: 18.10.2011

View PostArlechinohh, on 09 august 2019 - 12:53, said:

Buna tuturor. Am un subiect de discutat. Nu as vrea sa discut cu un psiholog pt ca sigur nu ar intelege. Nu imi gasesc un posibil partener care sa fie pe gustul meu. Mentionez ca sunt straight si ca NU sunt de acord cu homosexualitatea. Adevarul e si ca sunt cam pretentioasa dar nu la modul ca vreau sa aiba bani sau muschi sau cine stie ce nume. As vrea sa fie ca mine sau sa ma completeze intr-un fel. Am intalnit putine persoane ca mine, eu am niste idei ciudate in general. Adica de exemplu: cred in teoria pamantului plat,cred in D-zeu, cred foarte mult in Biblie, cred ca lumea e condusa din umbra,cred ca orice boala se poate vindeca, cred in energii si in frecvente, cred in hipnoza,cred ca putem iesi din corpul fizic cu anumite tehnici, etc Am citit foarte foarte multe lucruri si consider ca stiu destul de multe pt varsta mea mai ales din domeniile care ma intereseaza.
De asemenea sunt o persoana destul de depresiva la modul ca nu imi convine nimic in ultimul timp.
Daca va potriviti in descrierea de mai sus putem sa vorbim. As vrea sa dau de cineva care gandeste ca mine.
de ce nu dai la medicina sa intalnesti o doctorita care mai crede in hahnemann (sau cum s-o scrie) sau in bioenergii. Mai exista, sa stii. Posted Image

Exista baieti asa, dar sper ca din ce in ce mai putini. Ca daca acum e asa pe strada, mai incolo s-ar putea sa fiu nevoit sa ies numa' cu patura in cap.

Edited by aaaa4567, 18 August 2019 - 13:38.


#225
fez1fez

fez1fez

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 08.05.2017

View PostArlechinohh, on 09 august 2019 - 12:53, said:

Buna tuturor. Am un subiect de discutat. Nu as vrea sa discut cu un psiholog pt ca sigur nu ar intelege. Nu imi gasesc un posibil partener care sa fie pe gustul meu. Mentionez ca sunt straight si ca NU sunt de acord cu homosexualitatea. Adevarul e si ca sunt cam pretentioasa dar nu la modul ca vreau sa aiba bani sau muschi sau cine stie ce nume. As vrea sa fie ca mine sau sa ma completeze intr-un fel. Am intalnit putine persoane ca mine, eu am niste idei ciudate in general. Adica de exemplu: cred in teoria pamantului plat,cred in D-zeu, cred foarte mult in Biblie, cred ca lumea e condusa din umbra,cred ca orice boala se poate vindeca, cred in energii si in frecvente, cred in hipnoza,cred ca putem iesi din corpul fizic cu anumite tehnici, etc Am citit foarte foarte multe lucruri si consider ca stiu destul de multe pt varsta mea mai ales din domeniile care ma intereseaza.
De asemenea sunt o persoana destul de depresiva la modul ca nu imi convine nimic in ultimul timp.
Daca va potriviti in descrierea de mai sus putem sa vorbim. As vrea sa dau de cineva care gandeste ca mine.

Crezi in Dumnezeu, dar crezi si ca putem iesi din corpul fizic cu anumite "tehnici"?
Ciudat sunt si eu, ca m-am crucit la 13 pagini de comentarii si tot am decis sa invii topicul...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate