Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Aleph News HD

* * * - - 9 votes
  • Please log in to reply
1492 replies to this topic

#37
aljarreau

aljarreau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 11.02.2006
Alexis@ Lanseaza-lanseaza... Dar trei se facura unaPosted Image E vrie mare in piata media TV... a pleacat lumea pe capete din Pro Tv dupa tatucu'... De la sefime si pina la ...ime, se dusera gramada, ca la Mecca. Si inca se mai duc. Pai de la Pro, unde cunoaste toate salariile, ii momeste in stil de mare bastan cu salarii dublePosted Image . Si la Pro nu-s salarii de mizerie, asta e clarPosted Image . Pai daca CME a decis sa mareasca salariile la toti angajatii cu 10% incepind cu 1 ianuarie ca sa stopeze plecarile, iti dai seama.... Inca n-am aflat cum vrea sa-i spuna postului, ca inteleg ca au cazut variantele alea Smart Tv, Aleph Tv si alte dracii. Dar cind aud te informezPosted Image

#38
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,729
  • Înscris: 06.11.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZjkWhnwvI1Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]Attached File  USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--246175349.jpeg   38.99K   136 downloads

#39
sorinqk

sorinqk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 08.02.2006
Eu urăsc numele 😁
Dar așteptăm conținutul.
Papustiri... MEH

#40
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,112
  • Înscris: 22.01.2004
Draga, programul este genial. Tu esti MEH ca nu esti in target. Nu esti premium. Posted Image

#41
bmortu

bmortu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 18.11.2017
De unde e screen shot ul?
Apare pe cablu la rcs?

Attached Files



#42
Zygoth

Zygoth

    specimen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,075
  • Înscris: 29.04.2006

 Alexis, on 12 ianuarie 2020 - 19:17, said:

Draga, programul este genial. Tu esti MEH ca nu esti in target. Nu esti premium. Posted Image
Gluma aia proasta inseamna premium?
Nu e de mirare ca piata TV din Romania arata cum arata, pentru ca va multumiti cu sferturi de masura.

Edited by Zygoth, 16 January 2020 - 13:23.


#43
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,112
  • Înscris: 22.01.2004
Vai pisicut, bine ca te multumesti tu cu mai mult. Stiu ca e nevoie de un pic de inteligenta ca sa intelegi o ironie, dar na, iarta-ma pe mine ca am crezut ca o ai.

#44
fez1fez

fez1fez

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 08.05.2017
Daca asta isi mai infiinteaza canale, inseamna ca sunt printre singurii popandai care nu mai belesc ochii la TV.

#45
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,176
  • Înscris: 15.07.2005
Aleph News isi incepe emisia luna aceasta în data de 25 mai 2020, iar la doua săptămâni distanța se deschide Aleph Business! Sârbu e pus pe fapte mari! Trebuia să emită din decembrie dar...
Nu e zvon! E realitate! Știu că am dat rateuri cu alte informații, dar această informație este sigură, întrucât am vorbit personal cu domnul Sârbu!
Cred că săptămâna viitoare vor apărea mai multe informații, deoarece trebui să îi preia și operatori C.A.T.V/și/I.P.TV.!

Edited by megafanro, 13 May 2020 - 00:08.
...actualizare...


#46
insbyr

insbyr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 02.07.2014

 djmaxx, on 12 mai 2020 - 23:00, said:

Aleph News isi incepe emisia luna aceasta Ă®n data de 25 mai 2020, iar la doua săptămâni distanța se deschide Aleph Business! Sârbu e pus pe fapte mari! Trebuia să emită din decembrie dar...
Nu e zvon! E realitate! Știu că am dat rateuri cu alte informații, dar această informație este sigură, Ă®ntrucât am vorbit personal cu domnul Sârbu!
Cred că săptămâna viitoare vor apărea mai multe informații, deoarece trebui să Ă®i preia și operatori C.A.T.V/și/I.P.TV.!



Si de SMART TV nu ti-a soptit nimic? :)

#47
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,729
  • Înscris: 06.11.2018
Pentru Smart TV o sa ceara in sedinta de maine prelungirea cu 6 luni a termenului de intrare în emisie: https://forum.softpe...0#entry26379273

Singurul de care nu se stie nimic  este Aleph Comedy.

Edited by _-GEORGE-_, 13 May 2020 - 14:08.


#48
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
6 luni deci prea curând nu-l vor lansa.

#49
insbyr

insbyr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 02.07.2014
Da, am citit de cererea de prelungire. Eram doar ironic cu colegu :)

#50
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,228
  • Înscris: 10.02.2006
Sa vedem daca Digi va fi la fel de prompt cum a fost cu Maria Tv...

#51
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,176
  • Înscris: 15.07.2005

 djmaxx, on 12 mai 2020 - 23:00, said:

Aleph News isi incepe emisia luna aceasta în data de 25 mai 2020, iar la doua săptămâni distanța se deschide Aleph Business! Sârbu e pus pe fapte mari! Trebuia să emită din decembrie dar...
Nu e zvon! E realitate! Știu că am dat rateuri cu alte informații, dar această informație este sigură, întrucât am vorbit personal cu domnul Sârbu!
Cred că săptămâna viitoare vor apărea mai multe informații, deoarece trebui să îi preia și operatori C.A.T.V/și/I.P.TV.!


din pacate au amanat iar data de lansare ....motivele sunt multiple...

#52
Jeremy1981

Jeremy1981

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 25.11.2016
Se stie o posibila noua data de lansare?


#53
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,729
  • Înscris: 06.11.2018
In sedinta CNA din 28 mai
VII. Adresa nr. 5010/22.05.2020 de la S.C. ALEPH MEDIA SRL București - solicitare prelungire cu 6 luni a termenelor de intrare în emisie a serviciilor de programe Aleph News, Aleph Business, Aleph Comedy (satelit și rețele de comunicații electronice) din București.

II. Modificări licențe audiovizuale:
1. S.C. ALEPH MEDIA SRL – modificare acționariat

#54
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 30.07.2018
interesant Ce va însemna notificarea de la punctul 2 Oare primește și Marius Tucă ceva acțiuni

cel care va primi acțiuni va primi practic nimic pentru că proiectul compania nu generează conținut nu generează valoare doar sunt niște hârtii în momentul ăsta

aș fi și eu curios ce au făcut oamenii ăștia care se ocupă strict de aceste patru televiziuni timp de un an de zile nu văd promo-uri nu văd pachete grafice aparent nici cu studiourile nu sunt gata Marius Tucă de un an de zile nu mai are nici decor

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate