Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 

Smart TV HD.

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
268 replies to this topic

#37
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,224
  • Înscris: 22.01.2004
Pana atunci o sa mai ia vreo 2-3 licente, sa fie acolo, oricum lui i se dau pe banda rulanta, e doar o formalitate.

#38
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018
apropo nu știu dacă a sesizat cineva dar atunci când a fost solicitată licența pentru Smart TV dar și pentru celelalte proiecte proprii ale domnului Sârbu nimeni din CNA nu a întrebat dacă există un acord sub orice formă cu vreun operator în schimb toți ceilalți când se duc în fața CNA dacă nu au acel acord de principiu parcă sunt văzuți precum  oamenii răi ai zoneI de media

#39
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018
Valentin teodosiu este voice over și la Smart FM Începând de azi îl puteți auzii în materialele de promovare Smart FM

#40
insbyr

insbyr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 02.07.2014

 aljarreau, on 10 ianuarie 2020 - 13:32, said:

Testele sint destul de avansate, se trage la perete in draci... asta pentru ca lansarea este programata pe... 31 ianuarie

Un update ref la lansare? Numai poimaine nu e raspoimaine si inca nu se aude nimic :)

 FANCHELSEA-BVB-MILAN, on 28 ianuarie 2020 - 15:20, said:

Valentin teodosiu este voice over și la Smart FM ÎncepĂąnd de azi Ăźl puteți auzii Ăźn materialele de promovare Smart FM

Hmm... sa fie voiceover si la TV?

Edited by insbyr, 28 January 2020 - 20:00.


#41
Adytuny

Adytuny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 21.10.2017
Și dacă se lansează cine-i va prelua? La digi slabe șanse să intre în grila. O sa fie tot un starv local o perioadă.

#42
insbyr

insbyr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 02.07.2014

 Adytuny, on 28 ianuarie 2020 - 20:15, said:

Și dacă se lansează cine-i va prelua? La digi slabe șanse să intre în grila. O sa fie tot un starv local o perioadă.

Eu zic ca intra peste tot asa cum a intrat Realitatea+; la DIGI chiar din prima zi.

#43
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018
așa cum spun mulți Adrian Sârbu este cel mai talentat om din zona asta de media și are și multă șmecherie dar banii au fost ai altora există un interviu când povestește Cum a început canal 31 respectiv Pro TV până la infuzia americanilor, În sfârșit vom vedea un Adrian Sârbu sută la sută pe picioarele lui și așa cum spune și colegul de mai sus stați liniștiți are relații aproape peste tot nu se pune problema să nu intre la Marii cabliști bine Nu știu Telekom în ce situație sunt treburile dar am auzit că la celelalte nu ar fi chiar atât de complicată treaba

#44
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,974
  • Înscris: 18.09.2008
Ideea e sa si fie facut bine, sa aiba emisiuni interesante si daca mai are si filme din pachetul Warner (ala care a fost scos de pe Pro in timpul saptamanii) are sanse. Daca va fi doar Tuca si nimic altceva...

#45
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Intra la toate inca din prima zi, zic eu, cel putin la RCS/RDS sunt 1000% de treaba asta.

#46
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018

 AleXXander00, on 30 ianuarie 2020 - 17:49, said:

Intra la toate inca din prima zi, zic eu, cel putin la RCS/RDS sunt 1000% de treaba asta.
și eu zic la fel nu bag mâna în foc doar în cazul Telekom în rest sunt convins Am înțeles că se dorește ceva pe modelul Pro TV cu bani de la cabliști e adevărat nu la nivelul cât percepe Pro TV acum ăștia de la telekom sunt cam ciufut Când aud să dea ceva în ultima vreme

#47
Adytuny

Adytuny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 21.10.2017
Nici nu cred ca se lansează curând iar de intrat dacă nu cotizează bine nu pupă la digi în grilă. Nu mai e nici Sârbu ce a fost.

#48
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018
întradevăr  Aleph probabil să nu se lanseze acum acele trei televiziuni dar legat de Smart Am înțeles că se trage tare acum vedem ce iese una e pe hârtie alta e practica

#49
Adytuny

Adytuny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 21.10.2017
Dacă a intrat radio smart în grila digi nu înseamnă că intra și televiziunea. Poate mai întâi intra pe analogic, local în București și după pe digital în țară. Sa nu fie alt starv cum sunt deja prea multe prin grilele operatorilor ocupând locul degeaba.

Proiectul aleph e o prostie. Vezi audiența comedy est. De știri sunt destule trompete inutile. Generaliste cum sunt pro TV, kanal D, antena 1 e greu sa le depășești.

#50
Cosmin342

Cosmin342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,020
  • Înscris: 18.04.2017

 Adytuny, on 30 ianuarie 2020 - 18:30, said:

Proiectul aleph e o prostie. Vezi audiența comedy est. De știri sunt destule trompete inutile. Generaliste cum sunt pro TV, kanal D, antena 1 e greu sa le depășești.
Ce legatura are Aleph cu postul ComedyEst?
Si ce audienta? Nici nu are audienta masurata

#51
Adytuny

Adytuny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 21.10.2017
Pai zicea ca unul din posturi va difuza comedii. Știu ca nu are audienta măsurată comedy est dar nici nu e mare canal. Aceleași filme sunt difuzate de prima, tvr2 și altele. Deci tot o umplutura.



#52
BogdanI33

BogdanI33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 03.01.2019
Pe Prima TV și TVR 2 pe care tu le-ai dat exemplu sunt filme vechi de pe vremea comunismului. Pe Comedy Est sunt DOAR comedii vechi și mai noi (de unele dintre ele nici nu am auzit).
Comedy Est nu îl poți compara cu celelalte canale generaliste.
Pe aceeași nișă este Comedy Central, dar din păcate are doar seriale de comedie americane și un stand-up românesc de o oră o dată pe săptămână.
Dacă facem o comparație între Comedy Est și Comedy Central al doilea este o petardă pe lângă primul.
Părerea mea.  Acum depinde de gustul fiecăruia.

#53
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,218
  • Înscris: 22.02.2017

 Adytuny, on 30 ianuarie 2020 - 18:05, said:

Nici nu cred ca se lansează curând iar de intrat dacă nu cotizează bine nu pupă la digi în grilă. Nu mai e nici Sârbu ce a fost.

De ce crezi ca a intrat deja Smart FM? Smart TV o sa intre ca si TVR 2 HD sau HGTV, inainte de lansare ;)

#54
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
A intrat? :naughty:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate