Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Pagină dispărută din google

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
it-tuts

it-tuts

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.05.2019
Salut! Am o postare care ajunsese prima in google pentru un anumit cuvant. Am făcut niște modificări la site si am stricat link-ul. Pana mi-am dat seama a dispărut din index. După ce le-am refăcut, a fost reindexata dar e pe locul 30 si ceva acum. Va mai urca inapoi? Trebuie să fac ceva?
Pagina:

#2
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,495
  • Înscris: 16.03.2007
va urca organic, daca merita.

#3
mihey

mihey

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 03.05.2018
Salut!

Exista sanse sa urci inapoi daca pagina/continutul este intradevar foarte bine optimizat/a. Am patit-o si eu, insa nu mi-am revenit complet, ce ii drept nici nu eram interesat sa o fac.
Sfatul meu este sa ii dai putin timp sa vezi unde pe stabilizezi cu  pozitionarea si pleci de acolo analizand concurenta si aplicand diverse optimizari.
Fa-ti un to do list cu ceea ce a facut bine cel de pe primul loc si un weakness cu ceea ce consideri ca sunt slabiciunile acele pagini.
Imita ceea ce a facut bine ( nu plagia continutul insa ) si insista pe acele zone unde concurentul nu straluceste.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate