Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Recomandare resort

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Marius19891989

Marius19891989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 09.01.2016
O recomandare de hotel de 5 stele pentru Lara?eram convins  sa rezerv la delphin imperial dar dupa ce am citit pe **** am renuntat.
Care ar fi cel mai bun din zona?
Recomandați si din alte zone daca este foarte bun hotelul.
Buget 2500-3000€,plecare intre 16-19 august din București cu avionul,timp de 7 nopti.
Multumesc,stima!

#38
Passenger001

Passenger001

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 07.08.2015
Nu stiu daca este cel mai bun hotel din Lara, ptr ca este singurul pe care-l cunosc. Cu toate ca nu sunt mare fan Lara (nu-mi place paja/nisipul), am fost un ultimii 15 ani de vreo 6 ori acolo, ptr ca imi place foarte mult hotelul: Barut Lara.
Dpmdv un hotel in care m-am simtit de fiecare data excelent. Ultima oara am fost in iulie 2019, deci relativ recent.

Bugetul alocat, vreo 3000euro/7 zile, ar trebuii sa fie de ajuns ptr 2 persoane in luna august.

#39
Marius19891989

Marius19891989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 09.01.2016
Am rezervat deja pentru Lara Barut,2550 euro,începând de pe 18 august timp de 7 nopti,mersi!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate