Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Exista filme cu DMC ( Devil May Cry )?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
g0dafk

g0dafk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 10.11.2016
Stiu ca este o serie de jocuri video si nu, nu ma refer la anime-uri, deoarece am vizionat seria aceea. Ma refer la un film artistic, serial, etc. Eu nu am gasit nimic.Posted Image
Totusi, este un joc destul de popular cu o poveste interesanta, si nici un film pe baza lui?

#2
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
google > cauti imdb > gasesti imdb  > cauti devil mai cry
google > cauti wikipedia > gasesti wikipedia > cauti devil mai cry movie
google > cauti wikipedia > gasesti wikipedia > cauti devil mai cry tv series
google > cauti google search > gasesti google search  > cauti devil mai cry movie
google > cauti google search > gasesti google search  > cauti devil mai cry tv series

#3
yuukan

yuukan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 972
  • Înscris: 16.01.2010
este este :)

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qSkFeMjQ40E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Resident Evil "The Nightmare Of Dante" Live action FANFILM

Quote

So now, after two years of waiting, after a huge post-production work, we can finally present you our latest short film, Resident Evil "The Nightmare Of Dante".
It is a live action fanfilm, with all its defaults, qualities, but done with passion. We thank ALL those who participated for their time, patience and good mood. It's simple, without you, we would have done anything.


#4
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,176
  • Înscris: 16.10.2008
Astia nu-s buni?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/4B_UYYPb-Gk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Acolo e Run DMC si, oricum, omul a scris in paranteza ce inseamna DMC in acest caz.

Edited by buyonevideo, 24 May 2019 - 13:54.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate