Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Coaching cu Danny Adams

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
titispanac

titispanac

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 365
  • Înscris: 08.04.2019
Mai de fiecare data cand vizionez ceva pe iutub, imi apare reclama cu acest individ. De obicei inchid repede reclama, dar acum de curiozitate am aruncat o privire pe site-ul lui. Este Danny Adams cu adevarat un om serios si chiar ofera coaching despre diverse modele de busineess pentru a castiga bani pe internet sau este doar un sarlatan ? Deci el promite ca poti castiga 13,88 euro pe ora.

https://danny-adams-...AiAAEgKkQvD_BwE

Edited by titispanac, 26 April 2019 - 15:37.


#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Parca era ceva mai demult cu "Vrei sa castigi multi bani ? Da-mi XX euro si iti voi dezvalui secretul"... Cea mai simpla metoda de a gasi fraieri, pardon, de a-i invata pe oameni cum sa faca bani Posted Image

Edited by tigerheart, 26 April 2019 - 15:47.


#3
titispanac

titispanac

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 365
  • Înscris: 08.04.2019
Omul ofera "freedom business coaching" si spune ca aplicarea la acest coaching e gratuita.

#4
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Nimic bun nu e gratis. Cum face si dealarul de droguri, iti da gratis prima doza si apoi te rupe la portofel daca vrei mai mult.
De obicei astia care se ocupa de "coaching" castiga foarte multi bani... acum stai putin si gandeste-te de unde fac rost de ei.

Edited by tigerheart, 26 April 2019 - 15:59.


#5
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,599
  • Înscris: 30.07.2003

View Posttitispanac, on 26 aprilie 2019 - 15:53, said:

Omul ofera "freedom business coaching" si spune ca aplicarea la acest coaching e gratuita.
Am fi fost toti bogati.

#6
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,097
  • Înscris: 03.07.2008

View Posttitispanac, on 26 aprilie 2019 - 15:34, said:

Mai de fiecare data cand vizionez ceva pe iutub, imi apare reclama cu acest individ. De obicei inchid repede reclama, dar acum de curiozitate am aruncat o privire pe site-ul lui. Este Danny Adams cu adevarat un om serios si chiar ofera coaching despre diverse modele de busineess pentru a castiga bani pe internet sau este doar un sarlatan ? Deci el promite ca poti castiga 13,88 euro pe ora.

https://danny-adams-...AiAAEgKkQvD_BwE

Si daca castigi deja mai mult? Treuie sa-i dai lui diferenta?

#7
vata_pa_batz

vata_pa_batz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,602
  • Înscris: 28.07.2004

View Posttitispanac, on 26 aprilie 2019 - 15:34, said:

Mai de fiecare data cand vizionez ceva pe iutub, imi apare reclama cu acest individ. De obicei inchid repede reclama, dar acum de curiozitate am aruncat o privire pe site-ul lui. Este Danny Adams cu adevarat un om serios si chiar ofera coaching despre diverse modele de busineess pentru a castiga bani pe internet sau este doar un sarlatan ? Deci el promite ca poti castiga 13,88 euro pe ora.

https://danny-adams-...AiAAEgKkQvD_BwE

Aia care stiu intr-adevar cum se fac bani nu spun ;)
Intr-un fel i-as compara cu o alta gasca de paraziti, asa numitii critici, spre exemplu aia literari. Ei nu sint in stare de ceea ce critica la altii. La tomberon cu astia

#8
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Pai vorbeste in germana, cum iti apar tie reclamele astea?

#9
vata_pa_batz

vata_pa_batz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,602
  • Înscris: 28.07.2004

View PostPopaXXX, on 26 aprilie 2019 - 17:30, said:

Pai vorbeste in germana, cum iti apar tie reclamele astea?

Nu mi se ridica temperatura de functionare, este limba mea materna. Da click, da numele, aduna date personale...serios?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate