Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

Alegere tabletă cu SIM internet

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
robert30ro

robert30ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 28.01.2006
Sunt agent imobiliar și am nevoie de o tabletă pentru browse pe net (site-ul propriu, etc) și pentru PDF-uri. Vreau ceva in bugetul 800-1000 RON. Nu îmi trebuie cine știe ce performanțe, dar nici sa stau 10 minute să deschidă un site. Ecran de 8 sau 10. Sugestii? Mulțumesc anticipat.

Edited by robert30ro, 15 April 2019 - 17:31.


#2
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Alege si tu cea mai ieftina tableta dintre astea 5:
https://www.gsmarena...sMax=10&sOSes=2

Desi cred ca sunt bune Lenovo Tab 4 10 inch ori Huawei MediaPad T3 10 inch
https://www.gsmarena...636#*,ags-l09,*

#3
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,529
  • Înscris: 30.08.2017
Iti recomand ca tableta sa aiba si stylus...ajuta mult sa-ti notezi ce discuti cu clientii. Daca nu gasesti noua in banii aia, baga SH. Alea de al samsung sunt ok.

#4
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
Iar alea de la Apple sunt si mai ok. De exemplu un iPad 6 (2018) sau iPad Pro de 9,7" (2016) cu un stylus e perfect, si se gasesc pe la 1000 de lei pe olx.
Personal, nu as da 1000 de lei pe o tableta Samsung care probabil nici macar actualizari de securitate nu mai primeste, cand in aceeasi suma exista alternativa de la Apple care merge mai bine si inca are suport software.

Eu intr-un buget pana in 2200-2300 am ales tot un produs Apple (iPad Pro 10,5") fiindca alternativele erau ori prea {meh!} (Galaxy Tab S3), ori prea grele si nu neaparat cu specificatii wow (Microsoft Surface Pro 2, 3 cu procesoare i5 din generatia 4 si un 4 cu cel mai slab procesor Intel oferit pe generatia 4 de Surface pro).

Edited by Hider141, 15 April 2019 - 20:26.


#5
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Daca vrei abonament o poti lua de la operator in rate fara dobanda, Vodafone si orange au acest serviciu, iar stylus-ul il iei separat. iPad 2018/2019 functioneaza cu generatia 1 de stylus, Pro 2018 cu seria a doua.

Edited by connectorxp, 15 April 2019 - 21:16.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate