Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus
 Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...
 Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...
 

Terminator.Dark Fate.2019

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
245 replies to this topic

#91
_-Aether-_

_-Aether-_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 29.09.2019
Cred ca Rambo si-a gasit sfarsitul, ar trebui sa se faca un Terminator de retragere pentru Arnold.

Este ca la The expendables, primul a fost dragut, am copilarit cu Stalone etc..., urmatorul a fost ok, hai ca aparu si Arnold pentru un salut.
The expendables 3, ma gandeam ca era ok daca faceau doar un film.

Stiti vremurile alea cand se facea un film si atat, nu era ca acum sa puna in ordine o triologie, sa faca 100 de manevre intr-un singur film si sacrifica un film pentru triologie.

#92
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,659
  • Înscris: 24.10.2015
Din ce  am mai vazut in trailere si pe la critici, tare ma tem ca o sa fie mai prost decat genesys.

M-am uitat zilele astea la toate 5 din nou. Primele 4 sunt super. Al patrulea cted ca e cel mai putin apreciat pe nedrept dar genesys e grav cu el, atata vorbaraie si plictiseala doar numele de terminator.

#93
_-Aether-_

_-Aether-_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 29.09.2019
Eu sincer nu le stiu pe dinafara cum sunt numerotate, am realizat ca primul film nu l-am vazut vreodata de la inceput, asa ca o sa ma uit la el mai incolo.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/k64P4l2Wmeg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

1 - A fost bun.
2 - L-am vazut de cateva ori pe tv, bun.
3 - Terminatorul 3, l-am vazut 3D in cinema, nu prea grozav.
4 - Terminator Salvation - Mi-a placut, pare un cu totul alt film, mi-au placut decorurile alea open space, mi-au placut motocicletele, film reusit.
5 - Terminator Genisys - Ce sa zic? Mi-a placut ca l-am vazut pe Arnold, ca film? Asa si asa, de nostalgie merge.
Weekendul asta vreau sa vad Terminator 1 si 2.

#94
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,436
  • Înscris: 02.09.2016
...mai sunt 12 zile pana la premiera.

TERMINATOR 6 "Hammer Time" Trailer (2019) 18.10.2019

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/F2xVk1wfs5Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#95
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,659
  • Înscris: 24.10.2015
Atatea trailere nu am vazut in viata mea la vreun film. Deja am impresia ca am vazut tot filmul. Cel mai mult ma rog sa nu vad iar un T-800 vorbaret si emotional ca in Genesys.

#96
_-Aether-_

_-Aether-_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 29.09.2019
O FUCK, ai dreptate, sa nu mai faca varianta cu Pops.
Si tipa aia din GOT a stricat tot filmul, nu avea o expresie, scena de nuditate parea ciudata, pare minora, ma gandeam ce dracu....

#97
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Probabil cred că vor da lovitura serioasa la încasări...numai că mie îmi e sa nu își primească teapa...

#98
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,939
  • Înscris: 18.10.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/b2A5m9PrXHc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#99
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,659
  • Înscris: 24.10.2015
Baieti, am fost si l-am vazut azi noapte. E super beton! Acesta e TERMINATOR, da! Promisiunea a fost respectata - suspans si actiune din plin. Tot filmul am stat cu sufletul la gura. Nu am inteles cum se numeste terminatorul rau dar mi-a adus aminte de momentele cand priveam T2.

Sala era aproape plina.

#100
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Din cate stiu eu e programat pe 1 noiembrie

#101
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,659
  • Înscris: 24.10.2015
In fr pe 23 octombrie a fost in premiera.

#102
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Eu deja si cautam sa iau belet....am crezut ca l-au bagat in avanpremiera

Edited by I2O, 24 October 2019 - 12:04.


#103
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,442
  • Înscris: 30.10.2003

View Postvinciun, on 24 octombrie 2019 - 01:15, said:

Baieti, am fost si l-am vazut azi noapte. E super beton! Acesta e TERMINATOR, da!
Acum mi-am amintit ca regizorul e Tim Miller. I2O e ala care a creat serialul cu robotii & shit.

Ma manca sa ma duc maine de la 14:00, e sala goala.

Edited by Bursul, 24 October 2019 - 13:49.


#104
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,659
  • Înscris: 24.10.2015
Daca sala e goala eu m-as mai duce o data. La mine era plina si ma enervau rau. Mancau popcorn doi langa mine, rontaiau flamanzii de-mi jucau la nervi grav. In rest calitatea imaginii si a sunetului a fost foarte buna. Filmul e genul care nu are un minut de plictiseala. Nu stiu, oi fi eu cel mai mare fan... Astept parerea voastra.

Edited by vinciun, 24 October 2019 - 14:57.


#105
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,442
  • Înscris: 30.10.2003
Am citit printre randuri un articol. E pentru fani, deci pentru noi :lol:
Ma doare la banana de ce zic ceilalti.

#106
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postvinciun, on 24 octombrie 2019 - 14:56, said:

Daca sala e goala eu m-as mai duce o data. La mine era plina si ma enervau rau. Mancau popcorn doi langa mine, rontaiau flamanzii de-mi jucau la nervi grav. In rest calitatea imaginii si a sunetului a fost foarte buna. Filmul e genul care nu are un minut de plictiseala. Nu stiu, oi fi eu cel mai mare fan... Astept parerea voastra.
Nu te lua cu mine la cinema că nu ști peste ce dai,acum 2 săptămâni sa lăsat cu jandarmerie când am ieșit de la joker
Zilele trecute au dat la știri cum juristu de la un spital de nebuni a înjunghiat un actor care venise la premiera propriului film,tot în Romania...

View PostBursul, on 24 octombrie 2019 - 13:49, said:


Acum mi-am amintit ca regizorul e Tim Miller. I2O e ala care a creat serialul cu robotii & shit.

Ma manca sa ma duc maine de la 14:00, e sala goala.
Are imaginatie nebuna regizori ăla...sunt curios ce va iesi

#107
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,659
  • Înscris: 24.10.2015
Tu erai acela care facea galagie in sala?

De asta eu prefer sa vad filmele acasa. La aista nu am avut rabdare.

#108
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Nu

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate