Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

De ce ardelencele sunt atat de neingrijite/urate?

  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#1
MVkall

MVkall

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 13.03.2019
Am locuit o perioada in Arad/Cluj si am ramas oripilat de ce bocii de muieri am putut vedea pe acolo. Am vizitat cam tot ce se putea prin Romanica si va jur ca muieri mai urate/sleampete/nearanjate/nemachiate nu am vazut ca prin Ardeal. Excluzand Romania, prin Anglia am mai vazut. De ce sunt atat de nasoale femeile prin regiunea aia a tarii? Am avut una la serviciu care nu se spala frate, o slinoasa imputita bisericoasa mustacioasa din aia, ce cosmaruri olfactive si vizuale a trebuit sa induram eu si colegii de munca... nici nu vreau sa imi mai amintesc!

Edited by MVkall, 13 March 2019 - 20:21.


#2
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,450
  • Înscris: 02.09.2006
eu observ ca iti amintesti, chiar cu nadejde, daca ti-ai facut cont special ca sa ne spui si noua!

#3
lool21135

lool21135

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 470
  • Înscris: 09.11.2010
În Ardeal și Banat nu prea se poartă moda machiajului cu 3 straturi

#4
misu183

misu183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,954
  • Înscris: 21.12.2008
Dupa o sticla de vin ai sa fii surprins ca ti se schimba perceptia.

#5
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Numai in fata prostilor se arata asa. In realitate, cei care au ochii si mintea deschise, le vad corect.

#6
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,658
  • Înscris: 30.10.2009

View PostMVkall, on 13 martie 2019 - 20:20, said:

Am avut una la serviciu care nu se spala frate, o slinoasa imputita bisericoasa mustacioasa din aia, ce cosmaruri olfactive si vizuale a trebuit sa induram eu si colegii de munca... nici nu vreau sa imi mai amintesc!
Unde lucrai, la Salubritate?

#7
MVkall

MVkall

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 13.03.2019

View Postalthea, on 13 martie 2019 - 20:29, said:

Unde lucrai, la Salubritate?
Nu, in domeniul finantelor.

View Postlool21135, on 13 martie 2019 - 20:27, said:

În Ardeal și Banat nu prea se poartă moda machiajului cu 3 straturi
Prefer oricand o femeie aranjata in locul unei sleampete nemachiate.

#8
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,658
  • Înscris: 30.10.2009
Ai rămas cu traume :)

Nu există oraș mare nici în Ardeal, nici în toată România în care majoritatea femeilor să fie așa cum zici.

#9
Darkman48

Darkman48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 24.05.2009

View PostMVkall, on 13 martie 2019 - 20:20, said:

Am locuit o perioada in Arad/Cluj si am ramas oripilat de ce bocii de muieri am putut vedea pe acolo. Am vizitat cam tot ce se putea prin Romanica si va jur ca muieri mai urate/sleampete/nearanjate/nemachiate nu am vazut ca prin Ardeal. Excluzand Romania, prin Anglia am mai vazut. De ce sunt atat de nasoale femeile prin regiunea aia a tarii? Am avut una la serviciu care nu se spala frate, o slinoasa imputita bisericoasa mustacioasa din aia, ce cosmaruri olfactive si vizuale a trebuit sa induram eu si colegii de munca... nici nu vreau sa imi mai amintesc!

La ce mai deschizi topic daca vrei sa uiti, nu inteleg...la fel cum nu pot intelege cat sa fii de toata jena, nu zic altfel, sa jignesti femeile ce locuiesc intr-o anumita parte a tarii...nu mai punem la socoteala si faptul ca vorbesti aiurea... Eu nu-s ardelean dar am prieteni si prietene din zona Ardealului daca tot vorbim pe zone si te pot contrazice...acele femei neingrijite le gasesti in orice colt de tara, nu e o zona anume cu mai multe pe metru patrat.

#10
Darkestnight

Darkestnight

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,798
  • Înscris: 26.10.2017
Cred ca de la cosmarurile care le ai ti se trage..Posted Image

#11
mihaicozac

mihaicozac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,546
  • Înscris: 05.12.2005
Lasă că restul sunt "decât" păpuşi gonflabile...   cu straturi de vopsea, telefonul în mână şi nimic în cap.

Edited by mihaicozac, 13 March 2019 - 20:42.


#12
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Domeniul finantelor pe sistemul : ce lucreaza mama ta? Face munca de birou. Zaaau? Si cam ce "munca de birou" face? Pai sterge praful de pe dosare, goleste cosurile de gunoi, spala pe jos, aspira,....

#13
lool21135

lool21135

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 470
  • Înscris: 09.11.2010

View PostMVkall, on 13 martie 2019 - 20:35, said:



Prefer oricand o femeie aranjata in locul unei sleampete nemachiate.
Păi lor nu cred le-ar păsa dacă le-ai zice...se tratează cum vor.
Și ele dacă ți-ar zice să-ți tai măraru` de la picioare, nu cred că le-ai băga în seamă.

#14
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Eu mi-s aradean get beget si ti-as raspunde mai multe .Trecutul forumistic insa ma apasa greu, si n-o pot face, asa cum ai merita . Dar  banuiesc ca  stiu bine colegii si colegele banatene si ardelence de forum  ce vreau sa iti transmitem, cu totii !

#15
Cleopatra-

Cleopatra-

    Fleur-Noire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,592
  • Înscris: 12.04.2009

View PostDarkman48, on 13 martie 2019 - 20:38, said:

La ce mai deschizi topic daca vrei sa uiti, nu inteleg...la fel cum nu pot intelege cat sa fii de toata jena, nu zic altfel, sa jignesti femeile ce locuiesc intr-o anumita parte a tarii...nu mai punem la socoteala si faptul ca vorbesti aiurea... Eu nu-s ardelean dar am prieteni si prietene din zona Ardealului daca tot vorbim pe zone si te pot contrazice...acele femei neingrijite le gasesti in orice colt de tara, nu e o zona anume cu mai multe pe metru patrat.
E un amărât de troll. Nu ar putea jigni pe nimeni, prin nonsensurile debitate. Mă mir doar că i se permite să se desfășoare. E totuși Softpedia, nu un amărât de forum, iar acesta nu e evident un subiect de discuție, ci de altceva.

#16
-Dastan-

-Dastan-

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 19.12.2018

View PostMVkall, on 13 martie 2019 - 20:20, said:

Am locuit o perioada in Arad/Cluj si am ramas oripilat de ce bocii de muieri am putut vedea pe acolo.
"Femeile sunt de trei feluri: cele cuminţi - care se culcă numai cu unul; curvele - care se culcă cu toţi; curvele dracului - care se culcă cu toţi, numai cu tine nu!"
Sigur nu ti-a dat jet vreo ardeleanca si acum ai draci?

#17
MVkall

MVkall

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 13.03.2019

View PostGingisHan2015, on 13 martie 2019 - 20:44, said:

Dar  banuiesc ca  stiu bine colegii si colegele banatene si ardelence de forum  ce vreau sa iti transmitem, cu totii !
Ia, hai sa auzim! Numai de bine, sper. <3

#18
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006

View PostMVkall, on 13 martie 2019 - 20:42, said:

Nu, in domeniul finantelor.

Şmenar ?

Edited by dalu364, 13 March 2019 - 20:48.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate