Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

cand esti la prietena

  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Sa zicem ca o cunosti de cateva saptamani, esti la ea si te trece treaba mare:|..acum, primul pas e sa te abtii...dar daca nu poti? cum maschezi asta? stiu de tehnica trasului apei imediat, dar, problema e ca, trebuie sa tragi apa de doua ori, sa se duca si hartia...si atunci isi da seama ce ai facut :|...eu as vrea sa creada ca am facut pipi  ...sau ca m-am dus sa ma spal pe fata...ideea e ca trebuie sa te misti rapid.

Pana acum eu mereu am fost preventiv...faceam acasa...dar, se mai intampla sa ma treaca si e greu sa ma abtin :|.. voi cum procedati? dar  femeile cum fac? a venit si ea pe la mine, dar nu mi-am dat seama daca a facut, probabil e un secret de-al lor...habar n-am :|

#2
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,380
  • Înscris: 02.06.2005
Isi da seama, pe bune? Da' ce ea nu se caca? Hai ma pretiosilor ca nu e sfarsitul lumii. Smecheria ar fi sa nu tragi apa :D

#3
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,218
  • Înscris: 13.03.2017
Asa cacacios esti ? Posted Image
Daca nu te poti abtine, foloseste un scutec pentru adulti Posted Image

#4
maddogg

maddogg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 25.11.2004
Dileme nene, nu joaca, la inceput de drum.

#5
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Iti cumperi pampersi pt adulti, sau mergi cu o punga la tine, faci in punga, apoi o arunci pe geam.

#6
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,157
  • Înscris: 18.04.2008
Eu m-am c***t pe la ele. Și dacă e să fiți împreună, tot trebuie să vă mirosiți parfumul din colon.

#7
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,044
  • Înscris: 03.07.2008
fa-l in punga si ia-l acasa! Posted Image

#8
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Fii sincer, tu ai sarit gardul de pe topicul cu alienii ?


Vad ca nu stii nimic despre umani. Posted Image

#9
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,387
  • Înscris: 14.10.2008
Ete fleosc. Eu oriunde merg, e clar ca fac pipi, WC-ul sa fie functional. Posted Image

Aia mare, nu prea pentru ca survine dimineata si noaptea, ziua rarisim.

Dar la birou m-am prins de cate ori fetele or facut kk.Posted Image  Si ce rapid fac, eu la treaba mare ma relaxez, meditez 10-15 minute, cu telefonul pe buda.

#10
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,218
  • Înscris: 13.03.2017
Am gasit
https://www.emag.ro/...5/pd/DN5TNVBBM/

Like Posted Image

#11
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,767
  • Înscris: 01.11.2005
Simplu.
Ii spui: esti asa frumoasa ca ma tai la burta.
Atunci va intelege, cu cat stai mai mult la buda, cu atat e mai frumoasa.

#12
dimripper

dimripper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 12.04.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qxaNMe8oDE8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] ViPoo

sau

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fkJy0Z2P_1k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] PooPourri

Alegerea ta. Pentru primul am vazut de cateva ori o reclama pe posturi romanesti, deci e disponibil. In orice baie ar trebui sa fie un spray de camera, puternic acoperitor, daca nu are, produsele astea sunt salvarea ta. Daca ai loc in poseta Posted Image

#13
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Cel mai bine este sa iti faci un reflex mersul la WC, ori dimineata, ori seara, bei eventual niste apa, iti masezi abdomenul, te duci apoi si te fortezi usor sa faci, dupa un timp o sa iti vina automat reflexul fara sa te chinui, in felul asta nu o sa te ia prin surprindere cand mergi la altcineva acasa.

#14
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,506
  • Înscris: 20.10.2015
Astept un subiect cu "ce faci daca te taie in timpul sepsului?"
Nu de alta dar e bine sa stii inainte sa ai o fata, la ce te poti astepta, nu?

#15
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Sa vezi ce fain e cand trebuie sa te misti repede si iti dai seama ca esti constipat... Posted Image
Si nu mai minti atata... ca nu te-o vizitat nici o femeie, chiar tu spuneai ca nu ai prietena acum cateva zile si acum ceva vreme ziceai ca te-ai da la o baba din vecini... cred ca tot la stadiul "laba" esti Posted Image

#16
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005

View Postjimi91, on 02 martie 2019 - 16:34, said:

Sa zicem ca o cunosti de cateva saptamani, esti la ea si te trece treaba mare:|..acum, primul pas e sa te abtii...dar daca nu poti? cum maschezi asta? stiu de tehnica trasului apei imediat, dar, problema e ca, trebuie sa tragi apa de doua ori, sa se duca si hartia...si atunci isi da seama ce ai facut Posted Image...eu as vrea sa creada ca am facut pipi  ...sau ca m-am dus sa ma spal pe fata...ideea e ca trebuie sa te misti rapid.

Pana acum eu mereu am fost preventiv...faceam acasa...dar, se mai intampla sa ma treaca si e greu sa ma abtin Posted Image.. voi cum procedati? dar  femeile cum fac? a venit si ea pe la mine, dar nu mi-am dat seama daca a facut, probabil e un secret de-al lor...habar n-am Posted Image
si dureaza mult sau ce e dat seama ?

#17
EmyBoss7

EmyBoss7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,477
  • Înscris: 18.03.2017
Tu si cu Bendeac ce mai aveti problema asta....

#18
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Mai, acum nu stiu ce sa zic, dar e o problema..vad ca femeile sunt mai dezinvolte cand vine vorba de treaba asta...dar parca se duce magia :|...imi aduc aminte cand eram in facultate, aveam o gagica si a venit pe la mine...ei bine, eram singuri in camera, ne uitam la un film, ne giugiulim, era foarte misto tipa...ei bine, fata avea nevoie la toaleta...am zis ok, trebuia sa merg cu ea (nu stiu de ce, dar asa am vazut si eu alti baieti ca faceau, asa ca, banuiesc ca era normal)...eu eram un gentleman, aveam colacul de veceu cu mine, trecem pe langa colegi (speram sa nu inceapa cu glumele prostele- "mergi sa inoti?") dar n-au zis nimic...ajungem la veceu, ii dau colacul, si hartia igienica...Bun...deodata aud un boom si un pleosc ...nu mi-a venit sa cred...ce zgomote putea sa scoata fata asta...

ei bine, de atunci, am o fobie cu chestia asta :|

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate