Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Polestar - Volvo electric - disponibil din 2020

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,665
  • Înscris: 15.12.2009
Fara TVA poate :D

#56
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Pana la urma care e motivul pentru care au facut marca Polestar? mie Volvo mi se pare o marca puternica oricum care e vazuta destul de bine.

Oficial ei zic "Polestar was created to break free from the conventions of the automotive grid. The brand seeks to explore new ideas and technologies, to push boundaries and spearhead the Volvo Car Group not only in technological innovation but also in areas of digitised customer experiences and communication."

Edited by MembruAnonim, 17 February 2020 - 01:59.


#57
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,665
  • Înscris: 15.12.2009
Si, au inceput sa apara ocazional pe strada ...

Attached File  IMG_7184.jpeg   496.62K   41 downloads

#58
Victor24D

Victor24D

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 20.05.2020

View PostMembruAnonim, on 17 februarie 2020 - 01:58, said:

Pana la urma care e motivul pentru care au facut marca Polestar? mie Volvo mi se pare o marca puternica oricum care e vazuta destul de bine.

Oficial ei zic "Polestar was created to break free from the conventions of the automotive grid. The brand seeks to explore new ideas and technologies, to push boundaries and spearhead the Volvo Car Group not only in technological innovation but also in areas of digitised customer experiences and communication."

Polestar era o divizie de performanta a volvo si se cam saturasera sa le dicteze cei de la Geely ce sa faca asa ca si au luat catrafusele si s au mutat

#59
SorinGT

SorinGT

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,284
  • Înscris: 23.07.2014
Björn Nyland are acuma 10 zile pe mana un Polestar 2 sa faca teste. Urmeaza deci o serie de video de la el.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/vVIL5iqTYr4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#60
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,665
  • Înscris: 15.12.2009
Am un coleg de munca care a comandat unul deja. Ma roade tare și pe mine, în cazul în care model Y nu mi se aproba pe buget.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate