Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Inflamare san barbati

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Jon97

Jon97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 12.11.2018
Eu zic sa incepi dieta de acum, pana ajungi in Ro, mai scazi din grasime.

#20
Vegas123

Vegas123

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 13.12.2014

View Poststalker2142, on 10 februarie 2019 - 22:56, said:



daca ai luat-o pe calea asta a suplimentelor pt culturism o sa ajungi candva la concluzia ca sunt teapa
o sa bagi pastile si prafuri doar sa descoperi ca nu se apropie niciodata de steroizi ca efecte :)
apropo toti aia mari care ii vezi in clipurile de pe youtube iau suplimente doar cand filmeaza o reclama pentru firma care ii sponsorizeaza, ei nici nu consuma produsele alea
si da, suplimentele au si efecte negative
Consumate în exces, da, au efecte negative,
Steroizii sunt hormoni sintetici. Nu trebuie să ai multă minte să-ți dai seama că e imposibil ca suplimentele să atingă efectul steroizilor.

#21
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,491
  • Înscris: 15.09.2010
Uite aici niste sfaturi pentru cresterea testosteronului, cel mai important in cazul taufii d sa mananci mai putin. De asemenea, fii d a trăiești in Suedia, unde nu e soare iarna, ar trebui sa-ti suplimentezi vitamina D3, prin mancare adica peste gras sau prin capsule.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-WfM_QNRkDc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/AbNyVIqZ36s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Si inca ceva: nu-ti ambala alimentele in plastic deoarece contin o substanta denumită pseudo-estrogen. Renunta la bere ca si asta are estrogeni care ingrasa si provoaca o crestere a sânilor concomitent cu reducerea apetitului sexual.

Edited by Freddy12, 11 February 2019 - 13:55.


#22
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,687
  • Înscris: 29.10.2017

View PostVegas123, on 11 februarie 2019 - 13:01, said:

Consumate în exces, da, au efecte negative,

Depinde, de la caz la caz pot aparea lejer la dozele recomandate pe cutie
Spre exemplu Lipo 6 black - accelereaza si streseaza inima, Animal cuts- reflux esofagian

#23
albnegru55

albnegru55

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,238
  • Înscris: 23.05.2010
Bun video
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Ui7NyCaPljA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#24
Wess

Wess

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 539
  • Înscris: 06.03.2015
Avand suficient timp liber am tot citit pe internet si am tot citit pana am ajuns undeva pe un site de afara unde scria ca medicamentele antiacide sau inhibitoarele de pompa de protoni pot provoca asta(asta stiam deja de la voi) daca sunt luate un termen lung de timp iar efectele acestea pot disparea in 30 de zile dupa incetarea tratamentului.(cu toate ca teoretic era logic, asta nu stiam)

Vineri dimineata am luat ultima pastila, sambata deja am simtit cum umflatura scade iar pana astazi a disparut, zic eu, in proportie de 70%, asta in doua zile de cand am incetat sa iau Controloc.
Nodulul este inca acolo, sper sa dispara si el si sa nu fi facut ceva grav din cauza acestui tratament...

Am zis sa scriu si aici in ideea ca cei care nu au facut misto ar fi interesati. O sa revin cu update-uri pe parcurs.

Multumesc si sanatate multa sa aveti!

Edited by Wess, 17 February 2019 - 17:42.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate