Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

Caut un film de actiune

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

 jimi91, on 08 februarie 2019 - 16:42, said:

Era ceva de genul, o fata e rapita, e gagica unui tip care a lucrat in trecut ca mercenar  . se duce intr-un bar, ii intreaba pe aia de gagica lui, aia nu-i vor spuna, el incepe sa-i bata, poc, poc, cad toti...el vs 20...pe urma, se duce la seful mafiei locale, scoate pistolul, pac,pac, ii omoara pe toti. ultima secventa se desfasoara intr-o fabrica (nu stiu ce fac aia acolo, o zona industriala)...aici ii bate in mai multe feluri, mai ii impusca, pac, pac, pac, cad toti in afara de vreo 10 tipi, care erau un fel de ninja, stiau scheme misto..el e mai tare ca ei, poc, poc, poc...cad si astia...pe urma il alearga pe seful lor, dar eroul nostru e oprit de mana dreapta a sefului (asta e mai periculos, stie karate)...poc,poc,poc, pac,pac, bum, bum...abia reuseste sa-l bata....pe urma il prinde pe seful ala rau, care o are pe gagica lui drept ostatic, are un pistol la tampla ei...tipul o intreaba pe gagica daca isi aduce aminte de o intamplare de acum 10 ani, cand au facut un gratar pe un munte...gagica a dat din cap, ca da, tipul ii zice "Acum", gagica, ii da un cap un gura sefului cel rau, ala e dezorientat, iar eroul nostru sare pe el si il ia la pumni. Dar pentru ca e milos, il lasa in viata, dar seful ala rau, nu vrea sa accepte ca a fost invins, scoate pistolul si trage spre el...gagica striga la tip, tipul se fereste de glont, apuca o bara de metal care era la indemana, si o arunca spre seful cel rau...il nimereste drept in cap, bum, seful moare.
Ultima scena e el cu gagica lui, ies din acea fabrica si bum, bum, bum explodeaza fabrica...nici el si nici gagica lui nu se intorc sa vada explozia..

Păi știi tot filmu deja.
Ce drac mai are rost să consumi curent două ore ?

Posted Image

#20
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 waterman, on 08 februarie 2019 - 20:46, said:

Păi știi tot filmu deja.
Ce drac mai are rost să consumi curent două ore ?

Posted Image


my brother from another mother...ai vocea ca a mea, adica, aproape identica Posted Image))...m-am uitat la un clip de-al tau...uff...nu-mi vine sa cred Posted Image) eu sunt un pic mai rarait ca tine, doar un pic

Edited by jimi91, 08 February 2019 - 21:23.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate